SALARYSPORT
★ 0
Kashmir FC crest

Kashmir FC 2026/27 - zarobki zawodników

I-League · najlepiej zarabiający Kamal Issah z pensją 5270 zł tygodniowo · zobacz transfery Kashmir FC

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY24 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 1,2 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY26
TRENER 1 tys zł Ishfaq Ahmed
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 938 zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
959 zł · 4%
Obrońcy
4184 zł · 18%
Pomocnicy
7757 zł · 33%
Napastnicy
10 714 zł · 45%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Kashmir FC, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Kamal Issah
5270 zł
274 040 zł 32 Defensywny pomocnik Ghana -
Fandjé Touré
3847 zł
200 049 zł 22 Skrzydłowy, napastnik Gwinea MAJ 2026
Shedrack Charles
3610 zł
187 717 zł 22 Skrzydłowy, napastnik Nigeria MAJ 2026
Mashoor Shereef
1117 zł
58 096 zł 32 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Indie -
Mamoud Oshie
1117 zł
58 096 zł 26 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik Ghana MAJ 2026
Saurabh Meher
806 zł
41 928 zł 25 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Indie MAJ 2026
Calvin Baretto
717 zł
37 269 zł 25 Lewy obrońca, środkowy pomocnik Indie MAJ 2026
Syed Suhail Pasha
669 zł
34 803 zł 25 Napastnik Indie MAJ 2026
Sowban Hilal Sidiqui
669 zł
34 803 zł 25 Lewy wahadłowy Indie MAJ 2026
Karandeep
601 zł
31 241 zł 26 Lewy obrońca Indie MAJ 2026
Ifham Mir
538 zł
27 952 zł 29 Lewy skrzydłowy Indie MAJ 2026
Shahid Nazir Wani
538 zł
27 952 zł 28 Środkowy obrońca Indie MAJ 2026
Hyder Yousuf Wani
448 zł
23 293 zł 22 Prawy obrońca Indie MAJ 2026
Ateeb Ahmed Dar
448 zł
23 293 zł 23 Lewy skrzydłowy, napastnik Indie MAJ 2026
Furqan Ahmed
448 zł
23 293 zł 26 Bramkarz Indie MAJ 2026
Aafreen Basharat Parray
379 zł
19 731 zł 23 Ofensywny pomocnik Indie MAJ 2026
Oinam Sanatomba
332 zł
17 265 zł 23 Lewy wahadłowy, środkowy pomocnik Indie MAJ 2026
Jetli Sorokhaibam
290 zł
15 072 zł 24 Bramkarz Indie MAJ 2026
Iqlak Fayaz
221 zł
11 510 zł 23 Środkowy obrońca Indie -
HK Lalhruaitluanga
221 zł
11 510 zł 25 Ofensywny pomocnik Indie MAJ 2026
Shakir Ahmed Sheikh
221 zł
11 510 zł 25 Ofensywny pomocnik Indie MAJ 2026
Hayat Bashir
221 zł
11 510 zł 25 Napastnik Indie MAJ 2026
Shahmeer Tariq
221 zł
11 510 zł 22 Środkowy pomocnik Indie -
Salah Shafi
221 zł
11 510 zł 29 Prawy obrońca Indie MAJ 2026
Tajamul Islam
221 zł
11 510 zł 18 Bramkarz Indie -
Hafiz Ur Rehman Khan
221 zł
11 510 zł 22 Środkowy pomocnik Indie MAJ 2026

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

5 tys zł 3 tys zł 2 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
25
Poniżej 5 tys zł
78%
1
5 tys zł-11 tys zł
22%
11 tys zł-26 tys zł

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 63% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.

Kashmir FC na tle I-League

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 2
369 zł -63%
Obrońcy 10
569 zł -80%
Pomocnicy 8
1 tys zł -36%
Napastnicy 10
1 tys zł -53%

Kashmir FC średnia I-League · Kashmir FC płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
21 zawodników

Najczęstsze pytania

Zarobki Kashmir FC, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Kashmir FC w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Kashmir FC w sezonie 2026/27 wynosi 1 227 973 zł rocznie (23 615 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 26 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 26 zawodników kadry.

Kto zarabia najwięcej w klubie Kashmir FC?

Kamal Issah jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Kashmir FC — 5270 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Kashmir FC?

Zawodnik klubu Kashmir FC w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 938 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 25, których zarobki znamy. Mediana wynosi 448 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Kashmir FC?

Kashmir FC gra w rozgrywkach I-League. I-League (Indie) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.