Zarobki zawodników — I-League
10 klubów I-League, które śledzimy, płaci łącznie 382 877 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Blair Spittal — 23 175 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — I-League
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 49% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik I-League
Tygodniowe zarobki 149 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 197 w kadrach
Mediana 654 zł tygodniowo wobec średniej 2312 zł, na 149 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy I-League
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby I-League
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 221 223 zł | 11 503 617 zł11,5 mln zł | 8384 zł | 27 | Blair Spittal | 23 175 zł |
| | 83 008 zł | 4 316 400 zł4,3 mln zł | 1957 zł | 49 | Crislan | 22 660 zł |
| | 32 878 zł | 1 709 635 zł1,7 mln zł | 1092 zł | 38 | Eneko Satrustegui | 6695 zł |
| | 23 077 zł | 1 200 012 zł1,2 mln zł | 917 zł | 26 | Kamal Issah | 5150 zł |
| | 8518 zł | 442 941 zł443 tys zł | 551 zł | 19 | Lalruatthara | 1916 zł |
| | 6036 zł | 313 862 zł314 tys zł | 469 zł | 17 | Jestin George | 788 zł |
| | 4465 zł | 232 183 zł232 tys zł | 376 zł | 13 | Milan Singh | 700 zł |
| | 3672 zł | 190 941 zł191 tys zł | 458 zł | 8 | Anil Gaonkar | 876 zł |
| | - | - | - | 0 | - | - |
| | - | - | - | 0 | - | - |
Najczęstsze pytania
Zarobki — I-League
Jaki jest łączny budżet płacowy I-League?
10 klubów I-League, które śledzimy, płaci łącznie 382 877 zł tygodniowo, czyli 19 909 591 zł rocznie, na 197 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w I-League?
Blair Spittal z klubu MHDN FC — 23 175 zł tygodniowo, czyli 1 205 100 zł rocznie.
Który klub I-League ma największy budżet płacowy?
MHDN FC — 221 223 zł tygodniowo na 27 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w I-League?
2312 zł tygodniowo na 149 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 654 zł.









