Oisin McEntee - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Oisin McEntee zarabia 14 420 zł tygodniowo i 749 840 zł rocznie w klubie MHDN FC. Oisin McEntee zarobił 1 804 972 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 31 maja 2028.
Top 5,4% zawodników ligi I-League.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 14 420 zł | 749 840 zł | MHDN FC | I-League | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | 24 | 31 maja 2028 |
| 2026 | 14 420 zł | 749 840 zł | Heart Of Midlothian | Scottish Premiership | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | 24 | 31 maja 2028 |
| 2025 | 4120 zł | 214 240 zł | Heart Of Midlothian | Scottish Premiership | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 24 | 31 maja 2026 |
| 2024 | 4120 zł | 214 240 zł | Walsall | League Two | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 22 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 3914 zł | 203 528 zł | Walsall | League Two | Środkowy obrońca | 21 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 3914 zł | 203 528 zł | Greenock Morton | Scottish Championship | Środkowy obrońca | 20 | 30 czerwca 2022 |
| 2021 | 1597 zł | 83 018 zł | Newcastle United | Premier League | Środkowy obrońca | 19 | 30 czerwca 2021 |
| 2020 | 1597 zł | 83 018 zł | Newcastle United | Premier League | Środkowy obrońca | 18 | 30 czerwca 2020 |
| 2019 | 515 zł | 26 780 zł | Newcastle United | Premier League | Środkowy obrońca | 17 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 515 zł | 26 780 zł | Newcastle United | Premier League | Środkowy obrońca | 16 | 30 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie MHDN FC
Oisin McEntee jest 4. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Oisin McEntee, MHDN FC
Ile Oisin McEntee zarabia tygodniowo?
Oisin McEntee zarabia 14 420 zł tygodniowo w klubie MHDN FC.
Jakie są roczne zarobki Oisin McEntee?
Roczna pensja Oisin McEntee wynosi 749 840 zł.
Jaki jest majątek Oisin McEntee?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Oisin McEntee zarobił 1 804 972 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Oisin McEntee?
Obecny kontrakt Oisin McEntee z klubem MHDN FC wygasa 31 maja 2028.
Na jakiej pozycji gra Oisin McEntee?
Oisin McEntee gra jako prawy obrońca lub defensywny pomocnik w klubie MHDN FC w lidze I-League.
Ile lat ma Oisin McEntee?
Oisin McEntee ma 24 lat.