
Kerala FC 2026/27 - zarobki zawodników
I-League · najlepiej zarabiający Crislan z pensją 22 660 zł tygodniowo · zobacz transfery Kerala FC
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crislan | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 33 | Napastnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Fallou Ndiaye | 11 845 zł | 615 940 zł | 23 | Środkowy obrońca | Senegal | MAJ 2028 | ||
| Mirjalol Kasimov | 4635 zł | 241 020 zł | 29 | Defensywny pomocnik | Uzbekistan | - | ||
| Amid Arezou | 3796 zł | 197 369 zł | 29 | Środkowy obrońca, napastnik | Afganistan | MAJ 2026 | ||
| Bikash Yumnam | 3528 zł | 183 443 zł | 21 | Środkowy obrońca | Indie | MAJ 2029 | ||
| Aiban Dohling | 3142 zł | 163 358 zł | 29 | Środkowy obrońca | Indie | MAJ 2026 | ||
| Hormipam Ruivah | 2560 zł | 133 097 zł | 24 | Środkowy obrońca | Indie | MAJ 2027 | ||
| Arsh Shaikh | 2266 zł | 117 832 zł | 23 | Bramkarz | Indie | MAJ 2028 | ||
| Rowllin Borges | 1828 zł | 95 069 zł | 33 | Defensywny pomocnik | Indie | - | ||
| Rakshit Dagar | 1421 zł | 73 913 zł | 32 | Bramkarz | Indie | MAJ 2026 | ||
| Givson Singh | 1313 zł | 68 289 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Indie | MAJ 2027 | ||
| Vibin Mohanan | 1185 zł | 61 594 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Indie | MAJ 2029 | ||
| Seiminmang Manchong | 1159 zł | 60 255 zł | 25 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Indie | - | ||
| Samuel Kynshi | 1092 zł | 56 774 zł | 25 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Indie | - | ||
| Ashish Pradhan | 1092 zł | 56 774 zł | 26 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Indie | MAJ 2026 | ||
| Emil Benny | 1092 zł | 56 774 zł | 24 | Skrzydłowy | Indie | MAJ 2026 | ||
| Nihal Sudeesh | 1092 zł | 56 774 zł | 24 | Skrzydłowy, napastnik | Indie | MAJ 2026 | ||
| Sandeep Singh | 1092 zł | 56 774 zł | 30 | Środkowy obrońca | Indie | MAJ 2027 | ||
| Shibinraj Kunniyil | 876 zł | 45 526 zł | 32 | Bramkarz | Indie | MAJ 2026 | ||
| Wungngayam Muirang | 876 zł | 45 526 zł | 26 | Środkowy obrońca | Indie | MAJ 2026 | ||
| Athul Unnikrishnan | 876 zł | 45 526 zł | 25 | Prawy obrońca | Indie | MAJ 2026 | ||
| R Lalthanmawia | 876 zł | 45 526 zł | 23 | Skrzydłowy, napastnik | Indie | MAJ 2027 | ||
| Komal Thatal | 809 zł | 42 045 zł | 24 | Skrzydłowy | Indie | MAJ 2026 | ||
| Freddy Lallawmawma | 788 zł | 40 973 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Indie | MAJ 2027 | ||
| Akshunna Tyagi | 788 zł | 40 973 zł | 23 | Napastnik | Indie | MAJ 2026 | ||
| Soyal Joshy | 788 zł | 40 973 zł | 23 | Prawy obrońca | Indie | MAJ 2026 | ||
| Harpreet Singh | 700 zł | 36 421 zł | 22 | Środkowy obrońca | Indie | MAJ 2026 | ||
| Rahul Raju | 654 zł | 34 011 zł | 21 | Lewy skrzydłowy | Indie | MAJ 2026 | ||
| Rishad (P Rishad) | 654 zł | 34 011 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Indie | MAJ 2026 | ||
| Nidhin Krishna | 654 zł | 34 011 zł | 26 | Prawy obrońca | Indie | MAJ 2026 | ||
| Korou Singh | 654 zł | 34 011 zł | 18 | Prawy skrzydłowy | Indie | MAJ 2029 | ||
| Aman | 546 zł | 28 387 zł | 22 | Boczny obrońca, prawy skrzydłowy, napastnik | Indie | MAJ 2026 | ||
| Aman Gaikwad | 525 zł | 27 316 zł | 24 | Środkowy pomocnik | Indie | MAJ 2026 | ||
| Sibajit Singh | 479 zł | 24 905 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Indie | MAJ 2026 | ||
| Lalramdinsanga Ralte | 438 zł | 22 763 zł | 23 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Indie | MAJ 2027 | ||
| Sachin Suresh | 438 zł | 22 763 zł | 24 | Bramkarz | Indie | MAJ 2026 | ||
| Kevisanyu Peseyie | 438 zł | 22 763 zł | 25 | Napastnik | Indie | MAJ 2028 | ||
| Sachu Siby | 438 zł | 22 763 zł | 25 | Lewy obrońca | Indie | MAJ 2026 | ||
| Thabiso Brown | 438 zł | 22 763 zł | 29 | Skrzydłowy, napastnik | Lesotho | MAJ 2027 | ||
| Laishram Johnson Singh | 391 zł | 20 353 zł | 20 | Lewy obrońca | Indie | MAJ 2026 | ||
| Shighil Nambrath | 371 zł | 19 282 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Indie | - | ||
| Craig Mangkhanlian | 263 zł | 13 658 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Indie | MAJ 2028 | ||
| Kamaludheeen A K | 263 zł | 13 658 zł | 20 | Bramkarz | Indie | - | ||
| Gursimrat Singh | 263 zł | 13 658 zł | 26 | Środkowy obrońca | Indie | MAJ 2026 | ||
| Malemngamba Singh Thokchom | 216 zł | 11 248 zł | 17 | Lewy obrońca | Indie | MAJ 2028 | ||
| Moses Lalrinzuala | 216 zł | 11 248 zł | 23 | Napastnik | Indie | - | ||
| Naseeb Rahman | 216 zł | 11 248 zł | 22 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Indie | - | ||
| Sumit Sharma | 216 zł | 11 248 zł | 18 | Środkowy obrońca | Indie | MAJ 2028 | ||
| Marlon Roos Trujillo | 67 zł | 3481 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | MAJ 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 56% budżetu płacowego, spośród 49 zawodników, których zarobki znamy.
Kerala FC na tle I-League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Kerala FC średnia I-League · Kerala FC płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Kerala FC, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Kerala FC w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Kerala FC w sezonie 2026/27 wynosi 4 316 400 zł rocznie (83 008 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 49 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 49 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Kerala FC?
Crislan jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Kerala FC — 22 660 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Kerala FC?
Zawodnik klubu Kerala FC w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 1957 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 39, których zarobki znamy. Mediana wynosi 876 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Kerala FC?
Kerala FC gra w rozgrywkach I-League. I-League (Indie) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.















