
Kashmir FC 2026/27 - oyuncu maaşları
I-League · en çok kazanan Kamal Issah · ₺65.320 haftalık · Kashmir FC transferlerini gör
Kadrodaki 26 oyuncunun tamamının maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 25 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 5 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamal Issah | ₺65.320 | ₺3.396.640 | 32 | DM | Gana | ||
| Fandjé Touré | ₺47.684 | ₺2.479.547 | 22 | AM RL, ST | Gine | ||
| Shedrack Charles | ₺44.744 | ₺2.326.698 | 22 | AM RL, ST | Nijerya | ||
| Mamoud Oshie | ₺13.848 | ₺720.088 | 26 | DM, AM C | Gana | ||
| Mashoor Shereef | ₺13.848 | ₺720.088 | 32 | D C, DM | Hindistan | ||
| Saurabh Meher | ₺9.994 | ₺519.686 | 25 | D C, DM | Hindistan | ||
| Calvin Baretto | ₺8.884 | ₺461.943 | 25 | D/WB L, M C | Hindistan | ||
| Sowban Hilal Sidiqui | ₺8.296 | ₺431.373 | 25 | WB L | Hindistan | ||
| Syed Suhail Pasha | ₺8.296 | ₺431.373 | 25 | ST | Hindistan | ||
| Karandeep | ₺7.446 | ₺387.217 | 26 | D/WB L | Hindistan | ||
| Shahid Nazir Wani | ₺6.663 | ₺346.457 | 28 | D RC | Hindistan | ||
| Ifham Mir | ₺6.663 | ₺346.457 | 29 | AM L | Hindistan | ||
| Hyder Yousuf Wani | ₺5.552 | ₺288.714 | 22 | D/WB R | Hindistan | ||
| Furqan Ahmed | ₺5.552 | ₺288.714 | 26 | GK | Hindistan | ||
| Ateeb Ahmed Dar | ₺5.552 | ₺288.714 | 23 | AM L, ST | Hindistan | ||
| Aafreen Basharat Parray | ₺4.703 | ₺244.558 | 23 | AM RC | Hindistan | ||
| Oinam Sanatomba | ₺4.115 | ₺213.988 | 23 | WB L, M LC | Hindistan | ||
| Jetli Sorokhaibam | ₺3.593 | ₺186.815 | 24 | GK | Hindistan | ||
| Shahmeer Tariq | ₺2.743 | ₺142.659 | 22 | M C | Hindistan | ||
| Salah Shafi | ₺2.743 | ₺142.659 | 29 | D R | Hindistan | ||
| Hafiz Ur Rehman Khan | ₺2.743 | ₺142.659 | 22 | M RC | Hindistan | ||
| Iqlak Fayaz | ₺2.743 | ₺142.659 | 23 | D LC | Hindistan | ||
| HK Lalhruaitluanga | ₺2.743 | ₺142.659 | 25 | AM C | Hindistan | ||
| Shakir Ahmed Sheikh | ₺2.743 | ₺142.659 | 25 | AM RC | Hindistan | ||
| Tajamul Islam | ₺2.743 | ₺142.659 | 18 | GK | Hindistan | ||
| Hayat Bashir | ₺2.743 | ₺142.659 | 25 | ST | Hindistan | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %63 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 26 oyuncu üzerinden.
Kashmir FC - I-League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Kashmir FC I-League ortalaması · Kashmir FC hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sıkça sorulan sorular
Kashmir FC maaşları, 2026/27
Kashmir FC kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Kashmir FC kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺15.220.344 (haftada ₺292.699) ve kadro 26 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 26 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Kashmir FC kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Kashmir FC kulübünün en çok kazanan oyuncusu Kamal Issah; haftada ₺65.320 alıyor.
Kashmir FC kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Kashmir FC kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺11.627 kazanıyor; maaşı elimizde olan 25 oyuncu üzerinden. Medyan ₺5.552. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Kashmir FC hangi ligde oynuyor?
Kashmir FC, I-League liginde oynuyor. I-League, Hindistan futbol liglerinin 2. seviyesidir.








