Finanse i sprawozdania Fagiano Okayama
Fagiano Okayama osiągnął 54,1 mln zł przychodów w sezonie 2024 i wydał 17,7 mln zł na koszty pracownicze, czyli 32,8% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile Fagiano Okayama osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Fagiano Okayama nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 54 077 789 zł54,1 mln zł | 51 448 270 zł51,4 mln zł | 49 987 426 zł50 mln zł | 41 727 017 zł41,7 mln zł | 36 175 810 zł36,2 mln zł | 41 620 774 zł41,6 mln zł | 39 894 322 zł39,9 mln zł | 38 061 626 zł38,1 mln zł | 33 758 777 zł33,8 mln zł | 31 182 379 zł31,2 mln zł | 29 296 562 zł29,3 mln zł | 27 463 867 zł27,5 mln zł | 23 320 382 zł23,3 mln zł | 21 168 958 zł21,2 mln zł | 18 459 756 zł18,5 mln zł | 16 972 351 zł17 mln zł |
| Dzień meczowy | 7 782 314 zł7,8 mln zł | 6 587 078 zł6,6 mln zł | 6 294 910 zł6,3 mln zł | 3 745 073 zł3,7 mln zł | 3 266 978 zł3,3 mln zł | 4 940 309 zł4,9 mln zł | 4 674 701 zł4,7 mln zł | 5 046 552 zł5 mln zł | 5 312 160 zł5,3 mln zł | 4 674 701 zł4,7 mln zł | 4 276 289 zł4,3 mln zł | 4 276 289 zł4,3 mln zł | 3 745 073 zł3,7 mln zł | 3 373 222 zł3,4 mln zł | 3 293 539 zł3,3 mln zł | 3 665 390 zł3,7 mln zł |
| Sponsoring | 24 170 328 zł24,2 mln zł | 22 868 849 zł22,9 mln zł | 20 929 910 zł20,9 mln zł | 20 106 526 zł20,1 mln zł | 20 239 330 zł20,2 mln zł | 21 195 518 zł21,2 mln zł | 20 265 890 zł20,3 mln zł | 18 672 242 zł18,7 mln zł | 14 980 291 zł15 mln zł | 14 210 028 zł14,2 mln zł | 12 536 698 zł12,5 mln zł | 11 660 191 zł11,7 mln zł | 11 022 732 zł11 mln zł | 9 615 010 zł9,6 mln zł | 7 357 342 zł7,4 mln zł | 6 108 984 zł6,1 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 3 346 661 zł3,3 mln zł | 3 107 614 zł3,1 mln zł | 4 595 018 zł4,6 mln zł | 4 409 093 zł4,4 mln zł | 4 116 924 zł4,1 mln zł | 4 063 802 zł4,1 mln zł | 4 037 242 zł4 mln zł | 4 037 242 zł4 mln zł | 2 523 276 zł2,5 mln zł | 2 363 911 zł2,4 mln zł | 2 682 641 zł2,7 mln zł | 2 602 958 zł2,6 mln zł | 2 470 154 zł2,5 mln zł | 2 470 154 zł2,5 mln zł | 2 682 641 zł2,7 mln zł | 2 735 762 zł2,7 mln zł |
| Pozostałe przychody | 18 778 486 zł18,8 mln zł | 18 884 729 zł18,9 mln zł | 18 167 587 zł18,2 mln zł | 13 466 326 zł13,5 mln zł | 8 552 578 zł8,6 mln zł | 11 421 144 zł11,4 mln zł | 10 916 489 zł10,9 mln zł | 10 305 590 zł10,3 mln zł | 10 943 050 zł10,9 mln zł | 9 933 739 zł9,9 mln zł | 9 800 935 zł9,8 mln zł | 8 924 429 zł8,9 mln zł | 6 082 423 zł6,1 mln zł | 5 710 572 zł5,7 mln zł | 5 126 234 zł5,1 mln zł | 4 462 214 zł4,5 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 17 742 614 zł17,7 mln zł | 18 990 972 zł19 mln zł | 15 378 703 zł15,4 mln zł | 16 255 210 zł16,3 mln zł | 16 866 108 zł16,9 mln zł | 16 839 547 zł16,8 mln zł | 16 945 790 zł16,9 mln zł | 16 945 790 zł16,9 mln zł | 15 086 534 zł15,1 mln zł | 13 519 447 zł13,5 mln zł | 13 253 839 zł13,3 mln zł | 10 916 489 zł10,9 mln zł | 10 332 151 zł10,3 mln zł | 9 641 570 zł9,6 mln zł | 7 490 146 zł7,5 mln zł | 5 073 113 zł5,1 mln zł |
| Pozostałe koszty operacyjne | 39 203 741 zł39,2 mln zł | 34 369 675 zł34,4 mln zł | 34 475 918 zł34,5 mln zł | 25 099 956 zł25,1 mln zł | 20 292 451 zł20,3 mln zł | 24 728 105 zł24,7 mln zł | 22 443 876 zł22,4 mln zł | 20 956 471 zł21 mln zł | 18 433 195 zł18,4 mln zł | 17 662 932 zł17,7 mln zł | 15 963 041 zł16 mln zł | 15 484 946 zł15,5 mln zł | 12 191 407 zł12,2 mln zł | 11 819 556 zł11,8 mln zł | 11 819 556 zł11,8 mln zł | 11 235 218 zł11,2 mln zł |
| Wynik operacyjny | -2 868 566 zł2,9 mln zł | -1 912 378 zł1,9 mln zł | 132 804 zł133 tys zł | 371 851 zł372 tys zł | -982 750 zł983 tys zł | 53 122 zł53 tys zł | 504 655 zł505 tys zł | 159 365 zł159 tys zł | 239 047 zł239 tys zł | 0 zł0 zł | 79 682 zł80 tys zł | 1 062 432 zł1,1 mln zł | 796 824 zł797 tys zł | -292 169 zł292 tys zł | -849 946 zł850 tys zł | 664 020 zł664 tys zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | -1 726 452 zł1,7 mln zł | -1 567 087 zł1,6 mln zł | 637 459 zł637 tys zł | 478 094 zł478 tys zł | -451 534 zł452 tys zł | 53 122 zł53 tys zł | 584 338 zł584 tys zł | 159 365 zł159 tys zł | 239 047 zł239 tys zł | 0 zł0 zł | 26 561 zł27 tys zł | 929 628 zł930 tys zł | 690 581 zł691 tys zł | -398 412 zł398 tys zł | - | - |
| Płace do przychodów | 32,8% | 36,9% | 30,8% | 39% | 46,6% | 40,5% | 42,5% | 44,5% | 44,7% | 43,4% | 45,2% | 39,7% | 44,3% | 45,5% | 40,6% | 29,9% |
Skąd biorą się pieniądze
Jak Fagiano Okayama zarobił 54 077 789 zł w sezonie 2024.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Fagiano Okayama wydał 17,7 mln zł przy 54,1 mln zł przychodów, więc 33 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 20, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma Fagiano Okayama?
Fagiano Okayama osiągnął 54,1 mln zł przychodów w sezonie 2024.
Jaki jest budżet płacowy Fagiano Okayama?
Fagiano Okayama wydał 17,7 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2024, czyli 32,8% przychodów.
Czy Fagiano Okayama przynosi zysk?
Fagiano Okayama odnotował stratę przed opodatkowaniem w wysokości 1,7 mln zł w sezonie 2024.