Fagiano Okayama finansal verileri ve hesapları
Fagiano Okayama 2024 sezonunda ₺693 Mn gelir elde etti ve personel giderlerine ₺227,4 Mn ödedi, yani kulübün kazandığı her şeyin %32,8 kadarı.
Sezona göre gelir
Fagiano Okayama kulübünün finansal tablosunu tuttuğumuz her yılda elde ettiği gelir.
Her kalem, sezon sezon
Giderler ödenen tutar olarak verilmiştir. Tire, Fagiano Okayama kulübünün ayrı olarak açıklamadığı bir kalemi gösterir.
| KALEM | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir | ₺692.955.043₺693 Mn | ₺659.260.274₺659,3 Mn | ₺640.540.958₺640,5 Mn | ₺534.691.735₺534,7 Mn | ₺463.558.334₺463,6 Mn | ₺533.330.330₺533,3 Mn | ₺511.207.502₺511,2 Mn | ₺487.723.270₺487,7 Mn | ₺432.586.375₺432,6 Mn | ₺399.572.309₺399,6 Mn | ₺375.407.374₺375,4 Mn | ₺351.923.141₺351,9 Mn | ₺298.828.354₺298,8 Mn | ₺271.259.906₺271,3 Mn | ₺236.544.084₺236,5 Mn | ₺217.484.417₺217,5 Mn |
| Maç günü | ₺99.722.902₺99,7 Mn | ₺84.407.098₺84,4 Mn | ₺80.663.234₺80,7 Mn | ₺47.989.519₺48 Mn | ₺41.863.198₺41,9 Mn | ₺63.305.323₺63,3 Mn | ₺59.901.811₺59,9 Mn | ₺64.666.728₺64,7 Mn | ₺68.070.240₺68,1 Mn | ₺59.901.811₺59,9 Mn | ₺54.796.543₺54,8 Mn | ₺54.796.543₺54,8 Mn | ₺47.989.519₺48 Mn | ₺43.224.602₺43,2 Mn | ₺42.203.549₺42,2 Mn | ₺46.968.466₺47 Mn |
| Sponsorluk | ₺309.719.592₺309,7 Mn | ₺293.042.383₺293 Mn | ₺268.196.746₺268,2 Mn | ₺257.645.858₺257,6 Mn | ₺259.347.614₺259,3 Mn | ₺271.600.258₺271,6 Mn | ₺259.687.966₺259,7 Mn | ₺239.266.894₺239,3 Mn | ₺191.958.077₺192 Mn | ₺182.087.892₺182,1 Mn | ₺160.645.766₺160,6 Mn | ₺149.414.177₺149,4 Mn | ₺141.245.748₺141,2 Mn | ₺123.207.134₺123,2 Mn | ₺94.277.282₺94,3 Mn | ₺78.280.776₺78,3 Mn |
| Lig dağıtımı | ₺42.884.251₺42,9 Mn | ₺39.821.090₺39,8 Mn | ₺58.880.758₺58,9 Mn | ₺56.498.299₺56,5 Mn | ₺52.754.436₺52,8 Mn | ₺52.073.734₺52,1 Mn | ₺51.733.382₺51,7 Mn | ₺51.733.382₺51,7 Mn | ₺32.333.364₺32,3 Mn | ₺30.291.257₺30,3 Mn | ₺34.375.471₺34,4 Mn | ₺33.354.418₺33,4 Mn | ₺31.652.662₺31,7 Mn | ₺31.652.662₺31,7 Mn | ₺34.375.471₺34,4 Mn | ₺35.056.174₺35,1 Mn |
| Diğer gelirler | ₺240.628.298₺240,6 Mn | ₺241.989.703₺242 Mn | ₺232.800.221₺232,8 Mn | ₺172.558.058₺172,6 Mn | ₺109.593.086₺109,6 Mn | ₺146.351.016₺146,4 Mn | ₺139.884.343₺139,9 Mn | ₺132.056.266₺132,1 Mn | ₺140.224.694₺140,2 Mn | ₺127.291.349₺127,3 Mn | ₺125.589.593₺125,6 Mn | ₺114.358.003₺114,4 Mn | ₺77.940.425₺77,9 Mn | ₺73.175.508₺73,2 Mn | ₺65.687.782₺65,7 Mn | ₺57.179.002₺57,2 Mn |
| A takım personel giderleri | ₺227.354.602₺227,4 Mn | ₺243.351.108₺243,4 Mn | ₺197.063.345₺197,1 Mn | ₺208.294.934₺208,3 Mn | ₺216.123.012₺216,1 Mn | ₺215.782.661₺215,8 Mn | ₺217.144.066₺217,1 Mn | ₺217.144.066₺217,1 Mn | ₺193.319.482₺193,3 Mn | ₺173.238.761₺173,2 Mn | ₺169.835.249₺169,8 Mn | ₺139.884.343₺139,9 Mn | ₺132.396.617₺132,4 Mn | ₺123.547.486₺123,5 Mn | ₺95.979.038₺96 Mn | ₺65.007.079₺65 Mn |
| Diğer faaliyet giderleri | ₺502.358.371₺502,4 Mn | ₺440.414.453₺440,4 Mn | ₺441.775.858₺441,8 Mn | ₺321.631.884₺321,6 Mn | ₺260.028.317₺260 Mn | ₺316.866.967₺316,9 Mn | ₺287.596.764₺287,6 Mn | ₺268.537.097₺268,5 Mn | ₺236.203.733₺236,2 Mn | ₺226.333.548₺226,3 Mn | ₺204.551.071₺204,6 Mn | ₺198.424.750₺198,4 Mn | ₺156.221.201₺156,2 Mn | ₺151.456.284₺151,5 Mn | ₺151.456.284₺151,5 Mn | ₺143.968.558₺144 Mn |
| Faaliyet sonucu | -₺36.757.930₺36,8 Mn | -₺24.505.286₺24,5 Mn | ₺1.701.756₺1,7 Mn | ₺4.764.917₺4,8 Mn | -₺12.592.994₺12,6 Mn | ₺680.702₺681B | ₺6.466.673₺6,5 Mn | ₺2.042.107₺2 Mn | ₺3.063.161₺3,1 Mn | ₺0₺0 | ₺1.021.054₺1 Mn | ₺13.614.048₺13,6 Mn | ₺10.210.536₺10,2 Mn | -₺3.743.863₺3,7 Mn | -₺10.891.238₺10,9 Mn | ₺8.508.780₺8,5 Mn |
| Vergi öncesi sonuç | -₺22.122.828₺22,1 Mn | -₺20.080.721₺20,1 Mn | ₺8.168.429₺8,2 Mn | ₺6.126.322₺6,1 Mn | -₺5.785.970₺5,8 Mn | ₺680.702₺681B | ₺7.487.726₺7,5 Mn | ₺2.042.107₺2 Mn | ₺3.063.161₺3,1 Mn | ₺0₺0 | ₺340.351₺340B | ₺11.912.292₺11,9 Mn | ₺8.849.131₺8,8 Mn | -₺5.105.268₺5,1 Mn | - | - |
| Maaşın gelire oranı | %32,8 | %36,9 | %30,8 | %39 | %46,6 | %40,5 | %42,5 | %44,5 | %44,7 | %43,4 | %45,2 | %39,7 | %44,3 | %45,5 | %40,6 | %29,9 |
Para nereden geliyor
Fagiano Okayama kulübünün 2024 sezonunda ₺692.955.043 kazandığı yollar.
Maaş bütçesi neyi kapsıyor
Bu bordro yalnızca A takımını kapsar: futbolcular ve çevrelerindeki teknik ekip, altyapı ve kulübün diğer çalışanları hariç. Fagiano Okayama ₺693 Mn gelire karşılık ₺227,4 Mn ödedi, yani her liranın 33 kuruşu A takımın maaşlarına gitti.
J1 League genelinde gelir
J1 League liginde finansal tabloları aynı on iki ayı kapsayan 20 kulüp. Bir kulübün kendi finansal verileri için üzerine gidin.
Sık sorulan sorular
Fagiano Okayama ne kadar gelir elde ediyor?
Fagiano Okayama 2024 sezonunda ₺693 Mn gelir elde etti.
Fagiano Okayama maaş bütçesi ne kadar?
Fagiano Okayama 2024 sezonunda personel giderlerine ₺227,4 Mn ödedi, bu da gelirin %32,8 kadarı.
Fagiano Okayama kâr ediyor mu?
Fagiano Okayama 2024 sezonunu ₺22,1 Mn vergi öncesi zararla kapattı.