Max Sanders - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Max Sanders zarabia 9785 zł tygodniowo i 508 820 zł rocznie w klubie Notts County. Max Sanders zarobił 4 322 292 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Zarabia więcej niż 11,3% zawodników ligi League One.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 9785 zł | 508 820 zł | Notts County | League One | Defensywny pomocnik | 26 | 30 czerwca 2026 |
| 2026 | 9785 zł | 508 820 zł | Crewe Alexandra | League Two | Defensywny pomocnik | 26 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 4635 zł | 241 020 zł | Crewe Alexandra | League Two | Defensywny pomocnik | 26 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 14 935 zł | 776 620 zł | Leyton Orient | League One | Defensywny pomocnik | 24 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 14 935 zł | 776 620 zł | Lincoln City | Championship | Defensywny pomocnik | 23 | 30 czerwca 2023 |
| 2022 | 14 935 zł | 776 620 zł | Lincoln City | Championship | Defensywny pomocnik | 22 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 14 935 zł | 776 620 zł | Lincoln City | Championship | Środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik | 21 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 3502 zł | 182 104 zł | AFC Wimbledon | League One | Ofensywny pomocnik | 20 | 31 maja 2020 |
| 2019 | 2472 zł | 128 544 zł | Brighton & Hove Albion | Premier League | Ofensywny pomocnik | 19 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 2472 zł | 128 544 zł | Brighton & Hove Albion | Premier League | Ofensywny pomocnik | 18 | 30 czerwca 2019 |
| 2017 | 515 zł | 26 780 zł | Brighton & Hove Albion | Premier League | Ofensywny pomocnik | 17 | 29 czerwca 2017 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Notts County
Max Sanders jest 8. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Max Sanders, Notts County
Ile Max Sanders zarabia tygodniowo?
Max Sanders zarabia 9785 zł tygodniowo w klubie Notts County.
Jakie są roczne zarobki Max Sanders?
Roczna pensja Max Sanders wynosi 508 820 zł.
Jaki jest majątek Max Sanders?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Max Sanders zarobił 4 322 292 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Max Sanders?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Max Sanders z klubem Notts County wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Max Sanders?
Max Sanders gra jako defensywny pomocnik w klubie Notts County w lidze League One.
Ile lat ma Max Sanders?
Max Sanders ma 26 lat.