Kevin Müller - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Kevin Müller zarabia 87 550 zł tygodniowo i 4 552 600 zł rocznie w klubie FC Schalke 04. Kevin Müller zarobił 22 763 000 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.
Zarabia więcej niż 31,5% zawodników ligi Bundesliga.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 87 550 zł | 4 552 600 zł | FC Schalke 04 | Bundesliga | Bramkarz | 34 | 30 czerwca 2027 |
| 2026 | 87 550 zł | 4 552 600 zł | FC Schalke 04 | Bundesliga | Bramkarz | 34 | 30 czerwca 2027 |
| 2025 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | FC Schalke 04 | Bundesliga | Bramkarz | 34 | 30 czerwca 2025 |
| 2024 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 1. FC Heidenheim 1846 | 2. Bundesliga | Bramkarz | 32 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 36 050 zł | 1 874 600 zł | 1. FC Heidenheim 1846 | 2. Bundesliga | Bramkarz | 31 | 30 czerwca 2025 |
| 2022 | 36 050 zł | 1 874 600 zł | 1. FC Heidenheim 1846 | 2. Bundesliga | Bramkarz | 30 | 30 czerwca 2025 |
| 2021 | 36 050 zł | 1 874 600 zł | 1. FC Heidenheim 1846 | 2. Bundesliga | Bramkarz | 29 | 30 czerwca 2025 |
| 2020 | 30 900 zł | 1 606 800 zł | 1. FC Heidenheim 1846 | 2. Bundesliga | Bramkarz | 28 | 30 czerwca 2020 |
| 2019 | 30 900 zł | 1 606 800 zł | 1. FC Heidenheim 1846 | 2. Bundesliga | Bramkarz | 27 | 30 czerwca 2020 |
| 2018 | 30 900 zł | 1 606 800 zł | 1. FC Heidenheim 1846 | 2. Bundesliga | Bramkarz | 26 | 30 czerwca 2020 |
| 2017 | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 1. FC Heidenheim 1846 | 2. Bundesliga | Bramkarz | 25 | 29 czerwca 2020 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie FC Schalke 04
Kevin Müller jest 5. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Kevin Müller, FC Schalke 04
Ile Kevin Müller zarabia tygodniowo?
Kevin Müller zarabia 87 550 zł tygodniowo w klubie FC Schalke 04.
Jakie są roczne zarobki Kevin Müller?
Roczna pensja Kevin Müller wynosi 4 552 600 zł.
Jaki jest majątek Kevin Müller?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Kevin Müller zarobił 22 763 000 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Kevin Müller?
Obecny kontrakt Kevin Müller z klubem FC Schalke 04 wygasa 30 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Kevin Müller?
Kevin Müller gra jako bramkarz w klubie FC Schalke 04 w lidze Bundesliga.
Ile lat ma Kevin Müller?
Kevin Müller ma 34 lat.