Michal Sadílek - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Michal Sadílek zarabia 25 235 zł tygodniowo i 1 312 220 zł rocznie w klubie SK Slavia Praha. Michal Sadílek zarobił 7 744 776 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2028.
Top 7,6% zawodników ligi Czech First League.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 25 235 zł | 1 312 220 zł | SK Slavia Praha | Czech First League | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 26 | 30 czerwca 2028 |
| 2027 | 25 235 zł | 1 312 220 zł | SK Slavia Praha | Czech First League | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 26 | 30 czerwca 2028 |
| 2026 | 25 235 zł | 1 312 220 zł | SK Slavia Praha | Czech First League | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 26 | 30 czerwca 2028 |
| 2025 | 20 085 zł | 1 044 420 zł | SK Slavia Praha | Czech First League | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 26 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 20 085 zł | 1 044 420 zł | SK Slavia Praha | Czech First League | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 25 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 20 085 zł | 1 044 420 zł | FC Twente | Eredivisie | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 24 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 14 935 zł | 776 620 zł | FC Twente | Eredivisie | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 23 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 14 935 zł | 776 620 zł | FC Twente | Eredivisie | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 22 | 30 czerwca 2022 |
| 2021 | 20 085 zł | 1 044 420 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik | 21 | 30 czerwca 2022 |
| 2021 | 20 085 zł | 1 044 420 zł | FC Slovan Liberec | Czech First League | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik | 21 | 30 czerwca 2022 |
| 2020 | 9785 zł | 508 820 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | 20 | 30 czerwca 2022 |
| 2019 | 20 085 zł | 1 044 420 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | 19 | 30 czerwca 2020 |
| 2018 | 2009 zł | 104 442 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | 18 | 30 czerwca 2019 |
| 2017 | 1700 zł | 88 374 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | Ofensywny pomocnik | 17 | 29 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie SK Slavia Praha
Michal Sadílek jest 3. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Michal Sadílek, SK Slavia Praha
Ile Michal Sadílek zarabia tygodniowo?
Michal Sadílek zarabia 25 235 zł tygodniowo w klubie SK Slavia Praha.
Jakie są roczne zarobki Michal Sadílek?
Roczna pensja Michal Sadílek wynosi 1 312 220 zł.
Jaki jest majątek Michal Sadílek?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Michal Sadílek zarobił 7 744 776 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Michal Sadílek?
Obecny kontrakt Michal Sadílek z klubem SK Slavia Praha wygasa 30 czerwca 2028.
Na jakiej pozycji gra Michal Sadílek?
Michal Sadílek gra jako defensywny pomocnik lub środkowy pomocnik w klubie SK Slavia Praha w lidze Czech First League.
Ile lat ma Michal Sadílek?
Michal Sadílek ma 26 lat.