Aristidi Kolaj - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Obecna pensja Aristidi Kolaj nie została ujawniona. Aristidi Kolaj zarobił 1 181 409 zł z pensji w trakcie kariery.
PENSJA TYGODNIOWA -
PENSJA ROCZNA -
ZAROBKI W KARIERZE 1,2 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU -
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
658 zł 2017
1 tys zł 2018
3 tys zł 2019
18 tys zł 2023
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 17 710 zł | 920 920 zł | Delfino Pescara | Serie B | AM R, ST | 23 | 30 czerwca 2025 |
| 2019 | 3188 zł | 165 766 zł | U.S. Sassuolo Calcio | Serie A | M C | 19 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 1164 zł | 60 518 zł | U.S. Sassuolo Calcio | Serie A | M C | 18 | 30 czerwca 2018 |
| 2017 | 658 zł | 34 206 zł | Como 1907 | Serie A | M C | 17 | 29 czerwca 2018 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
658 zł/tyg
1164 zł/tyg
3188 zł/tyg
17 710 zł/tyg
2017201920222024
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
34 tys zł 2017
95 tys zł 2018
260 tys zł 2019
1,2 mln zł 2023
Najczęściej zadawane pytania
Aristidi Kolaj
Jaki jest majątek Aristidi Kolaj?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Aristidi Kolaj zarobił 1 181 409 zł z pensji w 4 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Aristidi Kolaj?
Data wygaśnięcia kontraktu Aristidi Kolaj nie jest obecnie zarejestrowana.
Ile lat ma Aristidi Kolaj?
Wiek Aristidi Kolaj nie jest obecnie zarejestrowany.