SALARYSPORT
0
AL-HILAL SAUDI FOOTBALL CLUB · D/WB L · 25 LAT · SAUDI ARABIA

Moteb Al-Harbi - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Moteb Al-Harbi zarabia 222 640 zł tygodniowo i 11 577 280 zł rocznie w klubie Al-Hilal Saudi Football Club. Moteb Al-Harbi zarobił 37 336 728 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2029.

PENSJA TYGODNIOWA 222 640 zł
PENSJA ROCZNA 11,6 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 37,3 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2029

Zarabia więcej niż 73,8% zawodników ligi Saudi Pro League.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

30 tys zł 2022
71 tys zł 2023
187 tys zł 2024
207 tys zł 2025
223 tys zł 2026
223 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 222 640 zł 11 577 280 zł Al-Hilal Saudi Football Club Saudi Pro League D/WB L 25 30 czerwca 2029
2026 222 640 zł 11 577 280 zł Al-Hilal Saudi Football Club Saudi Pro League D/WB L 25 30 czerwca 2029
2025 207 460 zł 10 787 920 zł Al-Hilal Saudi Football Club Saudi Pro League D/WB L 25 30 czerwca 2027
2024 187 220 zł 9 735 440 zł Al-Shabab Football Club Saudi Pro League D/WB L 23 30 czerwca 2026
2023 70 840 zł 3 683 680 zł Al-Shabab Football Club Saudi Pro League D L 22 30 czerwca 2026
2022 29 854 zł 1 552 408 zł Al-Shabab Football Club Saudi Pro League D L 21 30 czerwca 2026

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

29 854 zł/tyg
22
70 840 zł/tyg
23
187 220 zł/tyg
24
207 460 zł/tyg
25
222 640 zł/tyg
26-27
2022202420262028

Ranking zarobków w klubie Al-Hilal Saudi Football Club

Moteb Al-Harbi jest 12. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Kalidou Koulibaly
2 514 820 zł
Rúben Neves
2 094 840 zł
Théo Hernández
1 674 860 zł
Sergej Milinkovic-Savic
1 209 340 zł
Yassine Bounou
839 960 zł
Ollie Watkins
657 800 zł
Salem Al-Dawsari
576 840 zł
Moteb Al-Harbi
222 640 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

1,6 mln zł 2022
5,2 mln zł 2023
15 mln zł 2024
25,8 mln zł 2025
37,3 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Moteb Al-Harbi, Al-Hilal Saudi Football Club

Ile Moteb Al-Harbi zarabia tygodniowo?

Moteb Al-Harbi zarabia 222 640 zł tygodniowo w klubie Al-Hilal Saudi Football Club.

Jakie są roczne zarobki Moteb Al-Harbi?

Roczna pensja Moteb Al-Harbi wynosi 11 577 280 zł.

Jaki jest majątek Moteb Al-Harbi?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Moteb Al-Harbi zarobił 37 336 728 zł z pensji w 5 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Moteb Al-Harbi?

Obecny kontrakt Moteb Al-Harbi z klubem Al-Hilal Saudi Football Club wygasa 30 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Moteb Al-Harbi?

Moteb Al-Harbi gra na pozycji D/WB L w klubie Al-Hilal Saudi Football Club w lidze saudi-professional-league.

Ile lat ma Moteb Al-Harbi?

Moteb Al-Harbi ma 25 lat.

Inni zawodnicy klubu Al-Hilal Saudi Football Club

BUDŻET PŁACOWY Al-Hilal Saudi Football Club →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.