Rúben Neves - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Rúben Neves zarabia 2 094 840 zł tygodniowo i 108 931 680 zł rocznie w klubie Al-Hilal Saudi Football Club. Rúben Neves zarobił 519 662 000 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2029.
Zarabia więcej niż 96,8% z 248 zawodników ligi Saudi Pro League, których pensję znamy.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 2 094 840 zł | 108 931 680 zł | Al-Hilal Saudi Football Club | Saudi Pro League | DM | 28 | 30 czerwca 2029 |
| 2026 | 2 094 840 zł | 108 931 680 zł | Al-Hilal Saudi Football Club | Saudi Pro League | DM | 28 | 30 czerwca 2029 |
| 2025 | 2 074 600 zł | 107 879 200 zł | Al-Hilal Saudi Football Club | Saudi Pro League | DM | 28 | 30 czerwca 2027 |
| 2024 | 2 074 600 zł | 107 879 200 zł | Al-Hilal Saudi Football Club | Saudi Pro League | DM | 26 | 30 czerwca 2026 |
| 2023 | 293 480 zł | 15 260 960 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | DM | 25 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 293 480 zł | 15 260 960 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | DM | 24 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 293 480 zł | 15 260 960 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | DM, M (C) | 23 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 293 480 zł | 15 260 960 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | DM | 22 | 30 czerwca 2023 |
| 2019 | 293 480 zł | 15 260 960 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | DM | 21 | 30 czerwca 2023 |
| 2018 | 141 680 zł | 7 367 360 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | DM | 20 | 30 czerwca 2022 |
| 2017 | 45 540 zł | 2 368 080 zł | Futebol Clube do Porto | Primeira Liga | DM | 19 | 29 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Al-Hilal Saudi Football Club
Rúben Neves jest 3. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Rúben Neves, Al-Hilal Saudi Football Club
Ile Rúben Neves zarabia tygodniowo?
Rúben Neves zarabia 2 094 840 zł tygodniowo w klubie Al-Hilal Saudi Football Club.
Jakie są roczne zarobki Rúben Neves?
Roczna pensja Rúben Neves wynosi 108 931 680 zł.
Jaki jest majątek Rúben Neves?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Rúben Neves zarobił 519 662 000 zł z pensji w 11 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Rúben Neves?
Obecny kontrakt Rúben Neves z klubem Al-Hilal Saudi Football Club wygasa 30 czerwca 2029.
Na jakiej pozycji gra Rúben Neves?
Rúben Neves gra na pozycji DM w klubie Al-Hilal Saudi Football Club w lidze saudi-professional-league.
Ile lat ma Rúben Neves?
Rúben Neves ma 28 lat.