Riccardo Saponara - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Riccardo Saponara zarabia 13 662 zł tygodniowo i 710 424 zł rocznie. Riccardo Saponara zarobił 50 361 168 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2024.
Zarabia więcej niż 46,7% piłkarzy, których pensję znamy.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 662 zł | 710 424 zł | Makina Kimya Endüstrisi Ankaragücü | AM LC, F C | 32 | 30 czerwca 2024 | |
| 2024 | 23 782 zł | 1 236 664 zł | MKE Ankaragücü | Other clubs | AM LC, F C | 31 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 96 140 zł | 4 999 280 zł | ACF Fiorentina | Serie A | AM LC, F C | 30 | 30 czerwca 2023 |
| 2022 | 141 680 zł | 7 367 360 zł | ACF Fiorentina | Serie A | AM LC, F C | 29 | 30 czerwca 2022 |
| 2021 | 156 860 zł | 8 156 720 zł | Spezia Calcio | Serie B | AM (C), ST (C) | 28 | 30 czerwca 2022 |
| 2020 | 131 560 zł | 6 841 120 zł | Unione Sportiva Lecce | Serie A | AM/F C | 27 | 30 czerwca 2020 |
| 2019 | 136 620 zł | 7 104 240 zł | Unione Calcio Sampdoria | Serie B | AM/F C | 26 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 136 620 zł | 7 104 240 zł | ACF Fiorentina | Serie A | AM C | 25 | 30 czerwca 2018 |
| 2017 | 131 560 zł | 6 841 120 zł | ACF Fiorentina | Serie A | AM C | 24 | 30 czerwca 2018 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Riccardo Saponara
Ile Riccardo Saponara zarabia tygodniowo?
Riccardo Saponara zarabia 13 662 zł tygodniowo.
Jakie są roczne zarobki Riccardo Saponara?
Roczna pensja Riccardo Saponara wynosi 710 424 zł.
Jaki jest majątek Riccardo Saponara?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Riccardo Saponara zarobił 50 361 168 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Riccardo Saponara?
Data wygaśnięcia kontraktu Riccardo Saponara nie jest obecnie zarejestrowana.
Na jakiej pozycji gra Riccardo Saponara?
Riccardo Saponara gra na pozycji AM LC, F C.
Ile lat ma Riccardo Saponara?
Riccardo Saponara ma 32 lat.