SALARYSPORT
0
D RC · 35 LAT · BELGIUM

Toby Alderweireld - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Toby Alderweireld zarabia 222 640 zł tygodniowo i 11 577 280 zł rocznie. Toby Alderweireld zarobił 223 915 120 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2024.

PENSJA TYGODNIOWA 222 640 zł
PENSJA ROCZNA 11,6 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 223,9 mln zł
KONTRAKT WYGASŁ CZE 2024

Top 6% piłkarzy, których pensję znamy.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

390 tys zł 2017
238 tys zł 2018
238 tys zł 2019
759 tys zł 2020
759 tys zł 2021
1,3 mln zł 2022
223 tys zł 2023
223 tys zł 2024
223 tys zł 2025

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2025 222 640 zł 11 577 280 zł Royal Antwerp FC D RC 35 30 czerwca 2024
2024 222 640 zł 11 577 280 zł R Antwerp FC Belgian Pro League D RC 34 30 czerwca 2025
2023 222 640 zł 11 577 280 zł R Antwerp FC Belgian Pro League D RC 33 30 czerwca 2025
2022 1 254 880 zł 65 253 760 zł Al-Duhail D RC 32 30 czerwca 2024
2021 759 000 zł 39 468 000 zł Tottenham Hotspur Premier League D (RC) 31 30 czerwca 2023
2020 759 000 zł 39 468 000 zł Tottenham Hotspur Premier League D RC 30 30 czerwca 2023
2019 237 820 zł 12 366 640 zł Tottenham Hotspur Premier League D RC 29 30 czerwca 2020
2018 237 820 zł 12 366 640 zł Tottenham Hotspur Premier League D RC 28 30 czerwca 2019
2017 389 620 zł 20 260 240 zł Tottenham Hotspur Premier League D RC 27 29 czerwca 2020

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

389 620 zł/tyg
237 820 zł/tyg
18-19
759 000 zł/tyg
20-21
1 254 880 zł/tyg
222 640 zł/tyg
23-25
2017202020232026

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

20,3 mln zł 2017
32,6 mln zł 2018
45 mln zł 2019
84,5 mln zł 2020
123,9 mln zł 2021
189,2 mln zł 2022
200,8 mln zł 2023
212,3 mln zł 2024
223,9 mln zł 2025

Najczęściej zadawane pytania

Toby Alderweireld

Ile Toby Alderweireld zarabia tygodniowo?

Toby Alderweireld zarabia 222 640 zł tygodniowo.

Jakie są roczne zarobki Toby Alderweireld?

Roczna pensja Toby Alderweireld wynosi 11 577 280 zł.

Jaki jest majątek Toby Alderweireld?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Toby Alderweireld zarobił 223 915 120 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Toby Alderweireld?

Data wygaśnięcia kontraktu Toby Alderweireld nie jest obecnie zarejestrowana.

Na jakiej pozycji gra Toby Alderweireld?

Toby Alderweireld gra na pozycji D RC.

Ile lat ma Toby Alderweireld?

Toby Alderweireld ma 35 lat.

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.