Najlepiej zarabiający w każdym klubie Saudi Pro League
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Cristiano Ronaldo z klubu Al-Nassr Football Club — 15 450 000 zł tygodniowo. Na drugim końcu Al-Hazem Saudi Club płaci swojemu liderowi, Elias Mokwana, 16 995 zł — różnica 909×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano 18 z 19 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W drugim nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajduje się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Cristiano Ronaldo | 15 450 000 zł | 803 400 000 zł | 40 | ST | 28,9 mln zł | 29/39 | 53% |
| 02 | | Kalidou Koulibaly | 2 559 550 zł | 133 096 600 zł | 34 | D C | 12,8 mln zł | 31/44 | 20% |
| 03 | | Otávio | 2 430 800 zł | 126 401 600 zł | 30 | DM, AM RC | 8,9 mln zł | 26/39 | 27% |
| 04 | | Ivan Toney | 1 704 650 zł | 88 641 800 zł | 29 | ST | 7,9 mln zł | 25/35 | 22% |
| 05 | | Youssef En-Nesyri | 1 344 150 zł | 69 895 800 zł | 28 | ST | 6,6 mln zł | 33/45 | 20% |
| 06 | | Yannick Carrasco | 1 107 250 zł | 57 577 000 zł | 31 | AM L | 3,9 mln zł | 23/35 | 29% |
| 07 | Neom Sports Club | Marcin Bulka | 854 900 zł | 44 454 800 zł | 25 | GK | 2,8 mln zł | 6/33 | 31% |
| 08 | | Andrei Girotto | 442 900 zł | 23 030 800 zł | 33 | D C, DM | 2,1 mln zł | 21/29 | 21% |
| 09 | Diriyah Sport Club | Georges-Kévin Nkoudou | 370 800 zł | 19 281 600 zł | 30 | AM L | 1,2 mln zł | 6/27 | 30% |
| 10 | | Maílson | 345 050 zł | 17 942 600 zł | 28 | GK | 1,8 mln zł | 18/30 | 19% |
| 11 | | Zaydou Youssouf | 309 000 zł | 16 068 000 zł | 26 | DM | 1,4 mln zł | 17/30 | 21% |
| 12 | Al-Fayha Club | Fashion Sakala | 309 000 zł | 16 068 000 zł | 28 | AM RL, ST | 667 tys zł | 5/31 | 46% |
| 13 | Al-Khaleej FC | Anthony Moris | 303 850 zł | 15 800 200 zł | 35 | GK | 633 tys zł | 5/31 | 48% |
| 14 | | Marek Rodák | 298 700 zł | 15 532 400 zł | 28 | GK | 2,2 mln zł | 20/32 | 14% |
| 15 | | Valentín Vada | 267 800 zł | 13 925 600 zł | 29 | DM, AM C | 1,5 mln zł | 20/26 | 18% |
| 16 | | Michy Batshuayi | 252 350 zł | 13 122 200 zł | 31 | ST | 1,4 mln zł | 20/30 | 18% |
| 17 | Al-Kholood Club | Ramiro Enrique | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 24 | ST | 219 tys zł | 4/25 | 38% |
| 18 | Al-Hazem Saudi Club | Elias Mokwana | 16 995 zł | 883 740 zł | 25 | AM R | 17 tys zł | 1/30 | 100% |
Kluby bez żadnych zapisanych zarobków
1 klub nie ma tu zawodnika, którego zarobki znamy, więc nie ma lidera zarobków do uszeregowania. Kadry, i każde zarobki, które dodamy, są widoczne na stronach klubów.
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Saudi Pro League
Który klub Saudi Pro League płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Al-Nassr Football Club. Cristiano Ronaldo zarabia tam 15 450 000 zł tygodniowo, 803 400 000 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Saudi Pro League ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Al-Hazem Saudi Club, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Elias Mokwana — 16 995 zł tygodniowo. Al-Nassr Football Club płaci swojemu liderowi 909 razy tyle.
Który klub Saudi Pro League jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Al-Nassr Football Club. Cristiano Ronaldo bierze 53% z 28 924 460 zł tygodniowo, które klub płaci 29 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Saudi Pro League znajduje się na tej liście?
Uszeregowano 18 z 19 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu. W drugim nie znamy zarobków żadnego zawodnika, więc znajduje się pod tabelą, zamiast być szeregowane według danych, których nie mamy.











