
Górnik Zabrze 2026/27 - oyuncu maaşları
Ekstraklasa · en çok kazanan Janis Antiste · ₺1.350.600 haftalık · Górnik Zabrze transferlerini gör
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 12 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Janis Antiste | ₺1.350.600 | ₺70.231.200 | 22 | Ofansif orta saha, santrfor | Fransa | HAZ 2028 | ||
| Paulo Bernardo | ₺810.360 | ₺42.138.720 | 23 | Merkez orta saha | Portekiz | MAY 2029 | ||
| Kacper Urbański | ₺675.300 | ₺35.115.600 | 20 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Polonya | HAZ 2028 | ||
| Maximilian Dietz | ₺398.427 | ₺20.718.204 | 23 | Stoper, defansif orta saha | Amerika Birleşik Devletleri | HAZ 2027 | ||
| Peter | ₺324.144 | ₺16.855.488 | 22 | Kanat | Dominik Cumhuriyeti | HAZ 2028 | ||
| Lukáš Sadílek | ₺270.120 | ₺14.046.240 | 29 | Ofansif orta saha | Çekya | HAZ 2029 | ||
| Josema | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 29 | Stoper | İspanya | HAZ 2026 | ||
| Michal Sáček | ₺195.837 | ₺10.183.524 | 28 | Sağ bek, merkez orta saha | Çekya | HAZ 2028 | ||
| Paweł Bochniewicz | ₺189.084 | ₺9.832.368 | 29 | Stoper | Polonya | HAZ 2029 | ||
| Erik Janža | ₺155.319 | ₺8.076.588 | 32 | Sol bek | Slovenya | HAZ 2027 | ||
| Jarosław Kubicki | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 29 | Defansif orta saha | Polonya | HAZ 2028 | ||
| Maksym Khlan | ₺128.307 | ₺6.671.964 | 22 | Kanat | Ukrayna | HAZ 2027 | ||
| Michał Rakoczy | ₺128.307 | ₺6.671.964 | 23 | Ofansif orta saha | Polonya | HAZ 2028 | ||
| Rafał Janicki | ₺114.801 | ₺5.969.652 | 33 | Stoper | Polonya | HAZ 2027 | ||
| Thodoros Tsirigotis | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 25 | Santrfor | Yunanistan | HAZ 2027 | ||
| Sondre Liseth | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 27 | Ofansif orta saha, santrfor | Norveç | HAZ 2027 | ||
| Tomasz Loska | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 29 | Kaleci | Polonya | - | ||
| Marcin Wodecki | ₺20.799 | ₺1.081.560 | 37 | Ofansif orta saha, santrfor | Polonya | HAZ 2026 | ||
| Yvan Ikia Dimi | ₺20.259 | ₺1.053.468 | 20 | Kanat, santrfor | Fransa | HAZ 2029 | ||
| Michał Bedronka | ₺15.802 | ₺821.705 | 32 | Stoper | Polonya | HAZ 2026 | ||
| Aleksander Tobolik | ₺15.194 | ₺790.101 | 19 | Ofansif orta saha, santrfor | Polonya | HAZ 2027 | ||
| Mateusz Mikulski | ₺11.885 | ₺618.035 | 21 | Stoper | Polonya | - | ||
| Miłosz Rogula | ₺11.210 | ₺582.919 | 20 | Ofansif orta saha | Polonya | HAZ 2026 | ||
| Patryk Marek | ₺10.197 | ₺530.246 | 20 | Sağ bek, sağ kanat | Polonya | - | ||
| Piotr Pietryga | ₺10.197 | ₺530.246 | 22 | Kaleci | Polonya | HAZ 2027 | ||
| Krystian Mucha | ₺9.724 | ₺505.665 | 21 | Sol kanat | Polonya | - | ||
| Jan Adamski | ₺9.454 | ₺491.618 | 20 | Sol bek, sol kanat | Polonya | - | ||
| Hubert Jasiak | ₺9.252 | ₺481.084 | 18 | Ofansif orta saha | Polonya | HAZ 2027 | ||
| Bartosz Kosiba | ₺8.576 | ₺445.968 | 18 | Ofansif orta saha | Polonya | - | ||
| Iwo Świerkot | ₺6.618 | ₺344.133 | 20 | Ofansif orta saha | Polonya | HAZ 2027 | ||
| Hubert Ogórek | ₺5.875 | ₺305.506 | 20 | Stoper, defansif orta saha | Polonya | HAZ 2026 | ||
| Mariusz Janota | ₺3.714 | ₺193.136 | 18 | Defansif orta saha | Polonya | HAZ 2026 | ||
| Dominik Skiba | ₺3.714 | ₺193.136 | 18 | Ofansif orta saha | Polonya | HAZ 2026 | ||
| Kacper Buchalik | ₺3.714 | ₺193.136 | 18 | Kanat, santrfor | Polonya | HAZ 2026 | ||
| Samuel Quainoo | ₺3.714 | ₺193.136 | 18 | Sağ bek, sağ kanat | Almanya | HAZ 2027 | ||
| Antoni Bałabuch | ₺3.714 | ₺193.136 | 18 | Kaleci | Polonya | HAZ 2027 | ||
| Brian Malecki | ₺3.714 | ₺193.136 | 17 | Sağ bek, sağ kanat | Polonya | HAZ 2027 | ||
| Jakub Barczak | ₺3.714 | ₺193.136 | 18 | Sağ bek, defansif orta saha | Polonya | ARA 2026 | ||
| Kajetan Leszczyk | ₺3.714 | ₺193.136 | 17 | Kanat | Polonya | HAZ 2026 | ||
| Valentine Nweke | ₺743 | ₺38.627 | 18 | Stoper | Nijerya | - | ||
| Igor Nolewajka | - | - | 16 | Santrfor | Polonya | - | ||
| Marcel Płocica | - | - | 16 | Ofansif orta saha, santrfor | Polonya | - | ||
| Anthony Rogalski | - | - | 17 | Kanat | Polonya | - | ||
| Kajetan Fal | - | - | 16 | Kanat | Polonya | - | ||
| Bastien Donio | - | - | 19 | Merkez orta saha | Fransa | HAZ 2028 | ||
| Wojciech Machura | - | - | 17 | Stoper, defansif orta saha | Polonya | - | ||
| Jakub Hurny | - | - | 20 | Defansif orta saha | Polonya | - | ||
| Wiktor Kania | - | - | 15 | Kaleci | Polonya | - | ||
| Damian Tomala | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Polonya | - | ||
| Antoni Uchroński | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Polonya | HAZ 2027 | ||
| Krzysztof Czaja | - | - | 17 | Ofansif orta saha, santrfor | Polonya | - | ||
| Jonasz Albert | - | - | 17 | Santrfor | Polonya | - | ||
| Igor Przetak | - | - | 17 | Stoper | Polonya | - | ||
| Karol Prudel | - | - | 17 | Defansif orta saha | Polonya | - | ||
| Jan Sieracki | - | - | 17 | Sol bek, kanat | Polonya | - | ||
| Jeremiasz Jurek | - | - | 18 | Stoper | Polonya | - | ||
| Jakub Pietrzyk | - | - | 17 | Defansif orta saha | Polonya | - | ||
| Filip Micyk | - | - | 16 | Ofansif orta saha | Polonya | - | ||
| Mateusz Posmyk | - | - | 16 | Santrfor | Polonya | ARA 2028 | ||
| Igor Świerkowski | - | - | 16 | Ofansif orta saha, santrfor | Polonya | - | ||
| Mikołaj Pawlucy | - | - | 18 | Stoper | Polonya | - | ||
| Louis Podolski | - | - | 17 | Ofansif orta saha, santrfor | Almanya | - | ||
| Raszid Farouni | - | - | 16 | Stoper | Polonya | - | ||
| Alex Wojtowicz | - | - | 18 | Stoper | Polonya | - | ||
| Filip Adamski | - | - | 18 | Kanat | Polonya | - | ||
| Damian Sokołowski | - | - | 18 | Sol bek | Polonya | - | ||
| Oskar Solik | - | - | 19 | Kaleci | Polonya | - | ||
| Kuba Kmiecik | - | - | 18 | Ofansif orta saha, santrfor | Polonya | - | ||
| Ignacy Kowalik | - | - | 16 | Sağ bek, defansif orta saha | Polonya | - | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %65 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 40 oyuncu üzerinden.
Górnik Zabrze - Ekstraklasa karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Górnik Zabrze Ekstraklasa ortalaması · Górnik Zabrze 4 bölgenin 2 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Górnik Zabrze maaşları, 2026/27
Górnik Zabrze kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Górnik Zabrze kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺284.769.958 (haftada ₺5.476.345) ve kadro 69 oyuncudan oluşuyor. 69 oyuncudan 40 tanesinin maaşı elimizde.
Górnik Zabrze kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Górnik Zabrze kulübünün en çok kazanan oyuncusu Janis Antiste; haftada ₺1.350.600 alıyor.
Górnik Zabrze kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Górnik Zabrze kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺244.864 kazanıyor; maaşı elimizde olan 19 oyuncu üzerinden. Medyan ₺141.813. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Górnik Zabrze hangi ligde oynuyor?
Górnik Zabrze, Ekstraklasa liginde oynuyor. Ekstraklasa, Polonya futbol liglerinin en üst seviyesidir.























