SALARYSPORT
★ 0
1. FC NÜRNBERG · KANAT · 26 YAŞ · GERMANY

Benjamin Goller - maaş, sözleşme ve kariyer kazancı

Benjamin Goller haftada ₺489.900, yılda ₺25.474.800 kazanıyor ve 1. FC Nürnberg forması giyiyor. Benjamin Goller kariyeri boyunca maaş olarak ₺114.908.331 kazandı. Kayıtlı son sözleşme 30 Haziran 2026 tarihinde sona erdi.

HAFTALIK MAAŞ ₺489.900
YILLIK MAAŞ ₺25,5 Mn
KARİYER KAZANCI ₺114,9 Mn
SÖZLEŞME BİTTİ HAZ 2026

2. Bundesliga oyuncularının 58,4% kadarından fazla kazanıyor.

Yıllara göre kazanç

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, sözleşme yılına göre haftalık maaş

₺4B 2017
₺98B 2018
₺18B 2020
₺163B 2021
₺294B 2022
₺294B 2023
₺425B 2024
₺425B 2025
₺490B 2026
₺490B 2027

Sözleşme geçmişi

Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun
YILHAFTALIK MAAŞYILLIK MAAŞKULÜP LİGMEVKİYAŞ SÖZLEŞME BİTİŞİ
2027 ₺489.900 ₺25.474.800 1. FC Nürnberg 2. Bundesliga Kanat 26 30 Haziran 2026
2026 ₺489.900 ₺25.474.800 1. FC Nürnberg 2. Bundesliga Kanat 26 30 Haziran 2026
2025 ₺424.580 ₺22.078.160 1. FC Nürnberg 2. Bundesliga Kanat 26 30 Haziran 2024
2024 ₺424.580 ₺22.078.160 1. FC Nürnberg 2. Bundesliga Kanat 24 30 Haziran 2026
2023 ₺293.940 ₺15.284.880 1. FC Nürnberg 2. Bundesliga Kanat 23 -
2022 ₺293.940 ₺15.284.880 Karlsruher SC 2. Bundesliga Kanat 22 30 Haziran 2023
2021 ₺163.300 ₺8.491.600 Karlsruher SC 2. Bundesliga Kanat orta saha, kanat 21 30 Haziran 2022
2020 ₺17.636 ₺917.093 SV Werder Bremen Bundesliga Kanat 20 30 Haziran 2020
2018 ₺97.980 ₺5.094.960 FC Schalke 04 Bundesliga Kanat 18 30 Haziran 2019
2017 ₺3.919 ₺203.798 FC Schalke 04 Bundesliga Kanat 17 29 Haziran 2017

Sözleşme zaman çizelgesi

İmzalanan sözleşmeler ve bitiş tarihleri

₺3.919/hafta
₺97.980/hafta
₺17.636/hafta
₺163.300/hafta
₺293.940/hafta
22-23
₺424.580/hafta
24-25
₺489.900/hafta
26-27
2017202120242028

1. FC Nürnberg maaş sıralaması

Benjamin Goller kadroda en çok kazanan 5. oyuncu

William Bøving
₺1.371.720
Mika Faye
₺1.306.400
Julian Justvan
₺783.840
Finn Becker
₺783.840
Benjamin Goller
₺489.900
Semir Telalović
₺431.112
Christian Mathenia
₺287.408
Tim Janisch
₺235.152

Kümülatif kariyer kazancı

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, yıllara göre birikimli toplam

₺204B 2017
₺5,3 Mn 2018
₺6,2 Mn 2020
₺14,7 Mn 2021
₺30 Mn 2022
₺45,3 Mn 2023
₺67,4 Mn 2024
₺89,4 Mn 2025
₺114,9 Mn 2026

Sıkça sorulan sorular

Benjamin Goller, 1. FC Nürnberg

Benjamin Goller haftada ne kadar kazanıyor?

Benjamin Goller haftada ₺489.900 kazanıyor ve 1. FC Nürnberg forması giyiyor.

Benjamin Goller yıllık maaşı ne kadar?

Benjamin Goller yılda ₺25.474.800 kazanıyor.

Benjamin Goller serveti ne kadar?

Servet değil, kariyer kazancı yayımlıyoruz. Benjamin Goller 9 kayıtlı sezon boyunca maaş olarak ₺114.908.331 kazandı.

Benjamin Goller sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Benjamin Goller için 1. FC Nürnberg ile kayıtlı son sözleşme 30 Haziran 2026 tarihinde sona erdi.

Benjamin Goller hangi mevkide oynuyor?

Benjamin Goller kanat olarak oynuyor, 1. FC Nürnberg formasıyla (2. Bundesliga).

Benjamin Goller kaç yaşında?

Benjamin Goller 26 yaşında.

Diğer 1. FC Nürnberg oyuncuları

1. FC Nürnberg MAAŞ GİDERİ →

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.