SALARYSPORT
★ 0
PERTH GLORY FOOTBALL CLUB · OFANSIF ORTA SAHA · 31 YAŞ · WALES

Tom Lawrence - maaş, sözleşme ve kariyer kazancı

Tom Lawrence haftada ₺104.512, yılda ₺5.434.624 kazanıyor ve Perth Glory Football Club forması giyiyor. Tom Lawrence kariyeri boyunca maaş olarak ₺651.475.552 kazandı. Kayıtlı son sözleşme 30 Haziran 2026 tarihinde sona erdi.

HAFTALIK MAAŞ ₺104.512
YILLIK MAAŞ ₺5,4 Mn
KARİYER KAZANCI ₺651,5 Mn
SÖZLEŞME BİTTİ HAZ 2026

A-League oyuncularının 71,7% kadarından fazla kazanıyor.

Yıllara göre kazanç

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, sözleşme yılına göre haftalık maaş

₺170B 2017
₺1,8 Mn 2018
₺1,8 Mn 2019
₺1,8 Mn 2020
₺1,8 Mn 2021
₺2,2 Mn 2022
₺1,4 Mn 2023
₺1,4 Mn 2024
₺105B 2025
₺105B 2026
- 2027
₺39B 2027

Sözleşme geçmişi

Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun
YILHAFTALIK MAAŞYILLIK MAAŞKULÜP LİGMEVKİYAŞ SÖZLEŞME BİTİŞİ
2027 - - Perth Glory Football Club A-League Ofansif orta saha 31 30 Haziran 2026
2027 ₺39.192 ₺2.037.984 Perth Glory Football Club A-League Ofansif orta saha 31 30 Haziran 2026
2026 ₺104.512 ₺5.434.624 Perth Glory Football Club A-League Ofansif orta saha 31 30 Haziran 2026
2025 ₺104.512 ₺5.434.624 Perth Glory Football Club A-League Ofansif orta saha 31 30 Haziran 2024
2024 ₺1.437.040 ₺74.726.080 Rangers Scottish Premiership Ofansif orta saha 29 31 Mayıs 2025
2023 ₺1.437.040 ₺74.726.080 Rangers Scottish Premiership Ofansif orta saha 28 31 Mayıs 2025
2022 ₺2.220.880 ₺115.485.760 Derby County Championship Ofansif orta saha 27 30 Haziran 2022
2021 ₺1.763.640 ₺91.709.280 Derby County Championship Sol orta saha, ofansif orta saha 26 30 Haziran 2022
2020 ₺1.763.640 ₺91.709.280 Derby County Championship Ofansif orta saha 25 30 Haziran 2022
2019 ₺1.763.640 ₺91.709.280 Derby County Championship Ofansif orta saha 24 30 Haziran 2022
2018 ₺1.763.640 ₺91.709.280 Derby County Championship Ofansif orta saha 23 30 Haziran 2021
2017 ₺169.832 ₺8.831.264 Ipswich Town Premier League Ofansif orta saha 22 31 Mayıs 2017

Sözleşme zaman çizelgesi

İmzalanan sözleşmeler ve bitiş tarihleri

₺169.832/hafta
₺1.763.640/hafta
18-21
₺2.220.880/hafta
₺1.437.040/hafta
23-24
₺104.512/hafta
25-26
-
₺39.192/hafta
2017202120242028

Kümülatif kariyer kazancı

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, yıllara göre birikimli toplam

₺8,8 Mn 2017
₺100,5 Mn 2018
₺192,2 Mn 2019
₺284 Mn 2020
₺375,7 Mn 2021
₺491,2 Mn 2022
₺565,9 Mn 2023
₺640,6 Mn 2024
₺646 Mn 2025
₺651,5 Mn 2026

Sıkça sorulan sorular

Tom Lawrence, Perth Glory Football Club

Tom Lawrence haftada ne kadar kazanıyor?

Tom Lawrence haftada ₺104.512 kazanıyor ve Perth Glory Football Club forması giyiyor.

Tom Lawrence yıllık maaşı ne kadar?

Tom Lawrence yılda ₺5.434.624 kazanıyor.

Tom Lawrence serveti ne kadar?

Servet değil, kariyer kazancı yayımlıyoruz. Tom Lawrence 10 kayıtlı sezon boyunca maaş olarak ₺651.475.552 kazandı.

Tom Lawrence sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Tom Lawrence için Perth Glory Football Club ile kayıtlı son sözleşme 30 Haziran 2026 tarihinde sona erdi.

Tom Lawrence hangi mevkide oynuyor?

Tom Lawrence ofansif orta saha olarak oynuyor, Perth Glory Football Club formasıyla (A-League).

Tom Lawrence kaç yaşında?

Tom Lawrence 31 yaşında.

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.