Najlepiej zarabiający w każdym klubie Danish Superliga
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Rasmus Kristensen z klubu Football Club Midtjylland — 196 950 zł tygodniowo. Na drugim końcu Sønderjyske Fodbold płaci swojemu liderowi, Lirim Qamili, 15 150 zł — różnica 13×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 13 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Rasmus Kristensen | 196 950 zł | 10 241 400 zł | 28 | D RC | 1,1 mln zł | 38/81 | 18% |
| 02 | | Mohamed Elyounoussi | 186 850 zł | 9 716 200 zł | 30 | AM RLC | 1,5 mln zł | 22/55 | 13% |
| 03 | | Jens Jønsson | 95 950 zł | 4 989 400 zł | 32 | DM | 516 tys zł | 22/49 | 19% |
| 04 | | Daniel Wass | 85 850 zł | 4 464 200 zł | 36 | D/WB R, DM, M RC | 850 tys zł | 29/50 | 10% |
| 05 | | Rasmus Falk | 50 500 zł | 2 626 000 zł | 33 | DM, AM C | 345 tys zł | 27/52 | 15% |
| 06 | | Alexander Lind | 47 975 zł | 2 494 700 zł | 23 | ST | 317 tys zł | 21/48 | 15% |
| 07 | | Munashe Garananga | 44 945 zł | 2 337 140 zł | 24 | D C | 207 tys zł | 18/55 | 22% |
| 08 | | Kasper Junker | 40 400 zł | 2 100 800 zł | 31 | ST | 287 tys zł | 22/61 | 14% |
| 09 | | Jimi Tauriainen | 35 855 zł | 1 864 460 zł | 21 | DM, AM C | 216 tys zł | 24/44 | 17% |
| 10 | | Alexi Pitu | 22 725 zł | 1 181 700 zł | 23 | AM RL | 348 tys zł | 44/55 | 7% |
| 11 | Viborg Fodsports Forening | Jeppe Grønning | 15 655 zł | 814 060 zł | 34 | DM | 69 tys zł | 7/52 | 23% |
| 12 | Silkeborg Idrætsforening | Jens Martin Gammelby | 15 655 zł | 814 060 zł | 30 | D RC | 61 tys zł | 6/49 | 26% |
| 13 | | Lirim Qamili | 15 150 zł | 787 800 zł | 27 | AM R, ST | 162 tys zł | 21/44 | 9% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Danish Superliga
Który klub Danish Superliga płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Football Club Midtjylland. Rasmus Kristensen zarabia tam 196 950 zł tygodniowo, 10 241 400 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Danish Superliga ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Sønderjyske Fodbold, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Lirim Qamili — 15 150 zł tygodniowo. Football Club Midtjylland płaci swojemu liderowi 13 razy tyle.
Który klub Danish Superliga jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Lyngby Boldklub. Munashe Garananga bierze 22% z 207 035 zł tygodniowo, które klub płaci 18 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Danish Superliga znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 13 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.










