Najlepiej zarabiający zawodnicy Division 1 Féminine
Prowadzi Wesley Lautoa — 38 110 zł tygodniowo. Ta 22 zawodników bierze łącznie 333 401 zł tygodniowo, czyli 100% całego budżetu płacowego ligi. Znamy zarobki 22 z 302 zawodników Division 1 Féminine, i dlatego ta lista sięga 22, a nie 100.
Gdzie gra pierwsza 22
Zsumowane tygodniowe zarobki zawodników każdego klubu z tej listy
Ile bierze każdy przedział wiekowy
Zsumowane tygodniowe zarobki pierwszej 22 według wieku
Rozkład pierwszej 22
Tygodniowe zarobki według miejscaWesley Lautoa zarabia 2,1× tyle co dziesiąty na liście i 24× tyle co 22. Połowa z 333 tys zł tygodniowo na tej stronie trafia do pierwszych 6 zawodników na liście.
Pierwsza 22
Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować| # | ZAWODNIK | TYGODNIOWO | ROCZNIE | KLUB | KRAJ | WIEK | POZYCJA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Wesley Lautoa | 38 110 zł | 1 981 720 zł | Dijon FCO Women | Nowa Kaledonia | 32 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik |
| 02 | Ada Hegerberg | 28 325 zł | 1 472 900 zł | OL Lyonnes Women | 30 | Napastnik | |
| 03 | Christiane Endler | 27 810 zł | 1 446 120 zł | OL Lyonnes Women | 33 | Bramkarz | |
| 04 | Wendie Renard | 27 810 zł | 1 446 120 zł | OL Lyonnes Women | 34 | Środkowy obrońca | |
| 05 | Sakina Karchaoui | 23 690 zł | 1 231 880 zł | Paris Saint-Germain Women | 29 | Lewy obrońca, ofensywny pomocnik | |
| 06 | Caroline Weir | 22 660 zł | 1 178 320 zł | OL Lyonnes Women | 30 | Ofensywny pomocnik | |
| 07 | Griedge Mbock | 21 630 zł | 1 124 760 zł | Paris Saint-Germain Women | 30 | Środkowy obrońca | |
| 08 | Melchie Dumornay | 20 085 zł | 1 044 420 zł | OL Lyonnes Women | 21 | Skrzydłowy, napastnik | |
| 09 | Marie-Antoinette Katoto | 20 085 zł | 1 044 420 zł | OL Lyonnes Women | 26 | Lewy skrzydłowy, napastnik | |
| 10 | Selma Bacha | 18 540 zł | 964 080 zł | OL Lyonnes Women | 24 | Lewy obrońca | |
| 11 | Tarciane | 13 390 zł | 696 280 zł | OL Lyonnes Women | 22 | Środkowy obrońca | |
| 12 | Salma Paralluelo | 13 390 zł | 696 280 zł | OL Lyonnes Women | 21 | Skrzydłowy, napastnik | |
| 13 | Ana-Maria Crnogorčević | 12 875 zł | 669 500 zł | RC Strasbourg Alsace Women | 34 | Wahadłowy, skrzydłowy, napastnik | |
| 14 | Johanna Rytting Kaneryd | 10 815 zł | 562 380 zł | OL Lyonnes Women | 28 | Prawy skrzydłowy | |
| 15 | Annaïg Butel | 7725 zł | 401 700 zł | Football Club Fleury 91 Coeur d'Essonne Women | 33 | Środkowy obrońca | |
| 16 | Claire Lavogez | 5531 zł | 287 617 zł | Les Marseillaises Women | 31 | Ofensywny pomocnik | |
| 17 | Florianne Jourde | 4707 zł | 244 769 zł | Paris Saint-Germain Women | 20 | Ofensywny pomocnik | |
| 18 | Maria Luisa Grohs | 4635 zł | 241 020 zł | OL Lyonnes Women | 24 | Bramkarz | |
| 19 | Naomie Feller | 4635 zł | 241 020 zł | Paris Saint-Germain Women | 23 | Skrzydłowy, napastnik | |
| 20 | Kristin Kögel | 3337 zł | 173 534 zł | RC Strasbourg Alsace Women | 25 | Ofensywny pomocnik | |
| 21 | Manoly Baquerizo | 2029 zł | 105 513 zł | Paris FC Women | 26 | Lewy obrońca | |
| 22 | Luisa Guttenberger | 1586 zł | 82 482 zł | RC Strasbourg Alsace Women | 26 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | |
Najczęstsze pytania
Kto zarabia najwięcej w Division 1 Féminine?
Wesley Lautoa z klubu Dijon FCO Women — 38 110 zł tygodniowo, czyli 1 981 720 zł rocznie.
Ile łącznie zarabia 22 najlepiej opłacanych zawodników Division 1 Féminine?
333 401 zł tygodniowo i 17 336 836 zł rocznie, czyli 100% całego budżetu płacowego Division 1 Féminine.
Który klub Division 1 Féminine ma najwięcej zawodników w pierwszej 22?
OL Lyonnes Women — 11, za 207 545 zł tygodniowo.
Ile trzeba zarabiać, by wejść do pierwszej 22?
1586 zł tygodniowo — tyle zarabia Luisa Guttenberger na miejscu 22.