SALARYSPORT
★ 0
PIŁKA NOŻNA · 11 CLUBS · 302 PLAYERS

Zarobki zawodników — Division 1 Féminine

11 klubów Division 1 Féminine, które śledzimy, płaci łącznie 333 401 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Wesley Lautoa — 38 110 zł tygodniowo.

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY333 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY17,3 mln zł
ŚREDNIA TYGODNIOWA 16 tys zł
ŚLEDZONE KLUBY11

Budżet płacowy według klubu

Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników

Najlepiej zarabiający — Division 1 Féminine

Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 75% budżetu ligi

FULL TOP 100 →
01 Wesley Lautoa Dijon FCO Women
38 110 zł
02 Ada Hegerberg OL Lyonnes Women
28 325 zł
03 Christiane Endler OL Lyonnes Women
27 810 zł
04 Wendie Renard OL Lyonnes Women
27 810 zł
05 Sakina Karchaoui Paris Saint-Germain Women
23 690 zł
06 Caroline Weir OL Lyonnes Women
22 660 zł
07 Griedge Mbock Paris Saint-Germain Women
21 630 zł
08 Melchie Dumornay OL Lyonnes Women
20 085 zł
09 Marie-Antoinette Katoto OL Lyonnes Women
20 085 zł
10 Selma Bacha OL Lyonnes Women
18 540 zł
11 Tarciane OL Lyonnes Women
13 390 zł
12 Salma Paralluelo OL Lyonnes Women
13 390 zł
13 Ana-Maria Crnogorčević RC Strasbourg Alsace Women
12 875 zł
14 Johanna Rytting Kaneryd OL Lyonnes Women
10 815 zł
15 Annaïg Butel Football Club Fleury 91 Coeur d'Essonne Women
7725 zł
16 Claire Lavogez Les Marseillaises Women
5531 zł
17 Florianne Jourde Paris Saint-Germain Women
4707 zł
18 Maria Luisa Grohs OL Lyonnes Women
4635 zł
19 Naomie Feller Paris Saint-Germain Women
4635 zł
20 Kristin Kögel RC Strasbourg Alsace Women
3337 zł

Ile zarabia każda pozycja

Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Goalkeepers
16 223 zł · 11%
Defenders
16 738 zł · 44%
Midfielders
19 848 zł · 7%
Attackers
14 662 zł · 39%

Lata najwyższych zarobków

Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego

0 zł 16-19
953 zł 20-22
633 zł 23-25
958 zł 26-28
5 tys zł 29-31
7 tys zł 32-34
0 zł 35+

Wszystkie kluby Division 1 Féminine

Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.

Wszystkie kluby Division 1 Féminine wraz z tygodniowym i rocznym budżetem płacowym, liczebnością kadry, średnimi zarobkami starszych zawodników i najlepiej zarabiającym.
KLUB BUDŻET/TYDZIEŃ BUDŻET/ROK ŚREDNIA 22+ KADRA NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY Z PENSJĄ
OL Lyonnes Women 207 545 zł 10 792 340 zł10,8 mln zł 19 343 zł 38 Ada Hegerberg 28 325 zł
Paris Saint-Germain Women 54 662 zł 2 842 429 zł2,8 mln zł - 38 Sakina Karchaoui 23 690 zł
Dijon FCO Women 38 110 zł 1 981 720 zł2 mln zł - 26 Wesley Lautoa 38 110 zł
RC Strasbourg Alsace Women 17 798 zł 925 517 zł926 tys zł - 18 Ana-Maria Crnogorčević 12 875 zł
Football Club Fleury 91 Coeur d'Essonne Women 7725 zł 401 700 zł402 tys zł - 18 Annaïg Butel 7725 zł
Les Marseillaises Women 5531 zł 287 617 zł288 tys zł - 18 Claire Lavogez 5531 zł
Paris FC Women 2029 zł 105 513 zł106 tys zł - 48 Manoly Baquerizo 2029 zł
AS Saint-Étienne Women - - - 27 Tyler Isgrig -
Havre AC Women - - - 18 Maïté Boucly -
Montpellier HSC Féminines - - - 35 Elise Jean -
RC Lens Women - - - 18 Elisa Launay -

Najczęstsze pytania

Zarobki — Division 1 Féminine

Jaki jest łączny budżet płacowy Division 1 Féminine?

11 klubów Division 1 Féminine, które śledzimy, płaci łącznie 333 401 zł tygodniowo, czyli 17 336 836 zł rocznie, na 302 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w Division 1 Féminine?

Wesley Lautoa z klubu Dijon FCO Women — 38 110 zł tygodniowo, czyli 1 981 720 zł rocznie.

Który klub Division 1 Féminine ma największy budżet płacowy?

OL Lyonnes Women — 207 545 zł tygodniowo na 38 zawodników.

Ile wynoszą średnie zarobki w Division 1 Féminine?

15 538 zł tygodniowo na 19 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 13 390 zł.

Porównaj inne ligi