
Real Madrid Women 2026/27 - zarobki zawodników
Liga F · najlepiej zarabiający Linda Caicedo z pensją 25 750 zł tygodniowo · zobacz transfery Real Madrid Women
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Linda Caicedo | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | CZE 2031 | |||
| Arianna Caruso | 18 025 zł | 937 300 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | CZE 2028 | |||
| Merle Frohms | 14 935 zł | 776 620 zł | 30 | Bramkarz | CZE 2028 | |||
| Sara Däbritz | 13 390 zł | 696 280 zł | 30 | Defensywny pomocnik | CZE 2027 | |||
| Eva Navarro | 11 845 zł | 615 940 zł | 24 | Skrzydłowy | CZE 2028 | |||
| Filippa Angeldahl | 11 845 zł | 615 940 zł | 28 | Defensywny pomocnik | CZE 2026 | |||
| Elisa Senß | 11 845 zł | 615 940 zł | 27 | Defensywny pomocnik | CZE 2027 | |||
| Lineth Beerensteyn | 10 300 zł | 535 600 zł | 28 | Skrzydłowy, napastnik | CZE 2026 | |||
| Lotte Keukelaar | 10 300 zł | 535 600 zł | 19 | Skrzydłowy | CZE 2030 | |||
| María Méndez | 9785 zł | 508 820 zł | 24 | Obrońca | CZE 2027 | |||
| Misa | 9785 zł | 508 820 zł | 25 | Bramkarz | CZE 2026 | |||
| Maëlle Lakrar | 9785 zł | 508 820 zł | 25 | Środkowy obrońca | CZE 2028 | |||
| Sandie Toletti | 8240 zł | 428 480 zł | 30 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | CZE 2027 | |||
| Signe Bruun | 8240 zł | 428 480 zł | 27 | Napastnik | CZE 2027 | |||
| Sara Holmgaard | 8240 zł | 428 480 zł | 26 | Środkowy obrońca | CZE 2027 | |||
| Athenea Del Castillo | 7725 zł | 401 700 zł | 24 | Skrzydłowy | CZE 2028 | |||
| Bella Andersson | 7725 zł | 401 700 zł | 19 | Środkowy obrońca | CZE 2029 | |||
| Antônia | 7725 zł | 401 700 zł | 31 | Środkowy obrońca | CZE 2026 | |||
| Janou Levels | 5665 zł | 294 580 zł | 24 | Lewy obrońca | CZE 2028 | |||
| Andreia Jacinto | 3924 zł | 204 064 zł | 23 | Środkowy pomocnik | CZE 2026 | |||
| Sheila García | 3090 zł | 160 680 zł | 28 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | CZE 2027 | |||
| Paula Comendador | 2297 zł | 119 439 zł | 18 | Lewy skrzydłowy, napastnik | CZE 2027 | |||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 22 zawodników, których zarobki znamy.
Real Madrid Women na tle Liga F
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Real Madrid Women średnia Liga F · Real Madrid Women płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Real Madrid Women, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Real Madrid Women w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Real Madrid Women w sezonie 2026/27 wynosi 11 463 982 zł rocznie (220 461 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 22 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 22 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Real Madrid Women?
Linda Caicedo jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Real Madrid Women — 25 750 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Real Madrid Women?
Zawodnik klubu Real Madrid Women w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 9687 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 9785 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Real Madrid Women?
Real Madrid Women gra w rozgrywkach Liga F. Liga F (Hiszpania) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej kobiet.















