Adrien Monfray - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Adrien Monfray zarabia 27 830 zł tygodniowo i 1 447 160 zł rocznie w klubie ESTAC Troyes. Adrien Monfray zarobił 11 445 720 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Zarabia więcej niż 26,9% z 290 zawodników ligi Ligue 1, których pensję znamy.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 27 830 zł | 1 447 160 zł | ESTAC Troyes | Ligue 1 | D RC, DM | 34 | 30 czerwca 2026 |
| 2026 | 27 830 zł | 1 447 160 zł | ESTAC Troyes | Ligue 1 | D RC, DM | 34 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 27 830 zł | 1 447 160 zł | ESTAC Troyes | Ligue 1 | D RC, DM | 34 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 27 830 zł | 1 447 160 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | D RC, DM | 32 | 30 czerwca 2024 |
| 2023 | 27 830 zł | 1 447 160 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | D RC, DM | 31 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 22 770 zł | 1 184 040 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | D RC, DM | 30 | 30 czerwca 2024 |
| 2021 | 17 710 zł | 920 920 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | D (RC), DM | 29 | 30 czerwca 2022 |
| 2020 | 17 710 zł | 920 920 zł | Grenoble Foot 38 | Ligue 2 | D RC, DM | 28 | 30 czerwca 2022 |
| 2017 | 22 770 zł | 1 184 040 zł | Stade Lavallois MFC | Ligue 2 | D C, DM | 25 | 29 czerwca 2017 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie ESTAC Troyes
Adrien Monfray jest 2. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Adrien Monfray, ESTAC Troyes
Ile Adrien Monfray zarabia tygodniowo?
Adrien Monfray zarabia 27 830 zł tygodniowo w klubie ESTAC Troyes.
Jakie są roczne zarobki Adrien Monfray?
Roczna pensja Adrien Monfray wynosi 1 447 160 zł.
Jaki jest majątek Adrien Monfray?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Adrien Monfray zarobił 11 445 720 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Adrien Monfray?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Adrien Monfray z klubem ESTAC Troyes wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Adrien Monfray?
Adrien Monfray gra na pozycji D RC, DM w klubie ESTAC Troyes w lidze ligue-1.
Ile lat ma Adrien Monfray?
Adrien Monfray ma 34 lat.