Anthony Martial - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Anthony Martial zarabia 97 850 zł tygodniowo i 5 088 200 zł rocznie w klubie CF Monterrey. Anthony Martial zarobił 409 198 400 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 31 grudnia 2027.
Top 7,2% zawodników ligi Liga MX.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | - | - | Without Club | Lewy skrzydłowy, napastnik | 29 | 31 grudnia 2027 | |
| 2026 | 97 850 zł | 5 088 200 zł | CF Monterrey | Liga MX | Lewy skrzydłowy, napastnik | 29 | 31 grudnia 2027 |
| 2025 | 97 850 zł | 5 088 200 zł | CF Monterrey | Liga MX | Lewy skrzydłowy, napastnik | 29 | 31 grudnia 2025 |
| 2024 | 1 287 500 zł | 66 950 000 zł | Manchester United | Premier League | Lewy skrzydłowy, napastnik | 27 | 30 czerwca 2024 |
| 2023 | 1 287 500 zł | 66 950 000 zł | Manchester United | Premier League | Lewy skrzydłowy, napastnik | 26 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 1 287 500 zł | 66 950 000 zł | Sevilla | La Liga | Lewy skrzydłowy, napastnik | 25 | 30 czerwca 2024 |
| 2021 | 927 000 zł | 48 204 000 zł | Manchester United | Premier League | Lewy skrzydłowy, napastnik | 24 | 30 czerwca 2024 |
| 2020 | 927 000 zł | 48 204 000 zł | Manchester United | Premier League | Lewy skrzydłowy, napastnik | 23 | 30 czerwca 2024 |
| 2019 | 824 000 zł | 42 848 000 zł | Manchester United | Premier League | Lewy skrzydłowy, napastnik | 22 | 30 czerwca 2024 |
| 2018 | 566 500 zł | 29 458 000 zł | Manchester United | Premier League | Lewy skrzydłowy, napastnik | 21 | 30 czerwca 2019 |
| 2017 | 566 500 zł | 29 458 000 zł | Manchester United | Premier League | Skrzydłowy, napastnik | 20 | 29 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie CF Monterrey
Anthony Martial jest 6. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Anthony Martial, CF Monterrey
Ile Anthony Martial zarabia tygodniowo?
Anthony Martial zarabia 97 850 zł tygodniowo w klubie CF Monterrey.
Jakie są roczne zarobki Anthony Martial?
Roczna pensja Anthony Martial wynosi 5 088 200 zł.
Jaki jest majątek Anthony Martial?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Anthony Martial zarobił 409 198 400 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Anthony Martial?
Obecny kontrakt Anthony Martial z klubem CF Monterrey wygasa 31 grudnia 2027.
Na jakiej pozycji gra Anthony Martial?
Anthony Martial gra jako lewy skrzydłowy lub napastnik w klubie CF Monterrey w lidze Liga MX.
Ile lat ma Anthony Martial?
Anthony Martial ma 29 lat.