Costel Pantilimon - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Costel Pantilimon zarabia 113 300 zł tygodniowo i 5 891 600 zł rocznie. Costel Pantilimon zarobił 51 417 600 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2021.
Top 11,8% piłkarzy, których pensję znamy.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 103 000 zł | 5 356 000 zł | Denizlispor | Other clubs | Bramkarz | 33 | 31 maja 2022 |
| 2020 | 113 300 zł | 5 891 600 zł | Omonoia | Bramkarz | 32 | 30 czerwca 2021 | |
| 2019 | 113 300 zł | 5 891 600 zł | Nottingham Forest | Premier League | Bramkarz | 31 | 30 czerwca 2021 |
| 2018 | 139 050 zł | 7 230 600 zł | Nottingham Forest | Premier League | Bramkarz | 30 | 31 maja 2018 |
| 2017 | 139 050 zł | 7 230 600 zł | Watford | Championship | Bramkarz | 29 | 29 czerwca 2019 |
| 2016 | 139 050 zł | 7 230 600 zł | Watford | Championship | Bramkarz | 27 | 29 czerwca 2019 |
| 2015 | 128 750 zł | 6 695 000 zł | Sunderland | Premier League | Bramkarz | 27 | 29 czerwca 2018 |
| 2014 | 113 300 zł | 5 891 600 zł | Manchester City | Premier League | Bramkarz | 26 | 29 czerwca 2016 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Costel Pantilimon
Ile Costel Pantilimon zarabia tygodniowo?
Costel Pantilimon zarabia 113 300 zł tygodniowo.
Jakie są roczne zarobki Costel Pantilimon?
Roczna pensja Costel Pantilimon wynosi 5 891 600 zł.
Jaki jest majątek Costel Pantilimon?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Costel Pantilimon zarobił 51 417 600 zł z pensji w 8 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Costel Pantilimon?
Data wygaśnięcia kontraktu Costel Pantilimon nie jest obecnie zarejestrowana.
Na jakiej pozycji gra Costel Pantilimon?
Costel Pantilimon gra jako bramkarz.
Ile lat ma Costel Pantilimon?
Costel Pantilimon ma 32 lat.