SALARYSPORT
★ 0
AL-AIN FOOTBALL CLUB (KSA) · DEFENSYWNY POMOCNIK · 31 LAT · CROATIA

Filip Bradarić - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Filip Bradarić zarabia 2009 zł tygodniowo i 104 442 zł rocznie w klubie Al-Ain Football Club (KSA). Filip Bradarić zarobił 24 179 662 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 31 maja 2025.

PENSJA TYGODNIOWA 2009 zł
PENSJA ROCZNA 104 tys zł
ZAROBKI W KARIERZE 24,2 mln zł
KONTRAKT WYGASŁ MAJ 2025

Zarabia więcej niż 21,6% zawodników ligi Other clubs.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

12 tys zł 2016
12 tys zł 2017
12 tys zł 2017
17 tys zł 2018
17 tys zł 2018
108 tys zł 2019
103 tys zł 2020
113 tys zł 2021
98 tys zł 2022
2 tys zł 2024

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2024 2009 zł 104 442 zł Zrinjski Defensywny pomocnik 31 31 maja 2025
2022 97 850 zł 5 088 200 zł Al-Ahli Saudi Sport Club Saudi Pro League Defensywny pomocnik 29 30 czerwca 2023
2021 113 300 zł 5 891 600 zł Al-Ain Football Club (KSA) Other clubs Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik 28 30 czerwca 2023
2020 103 000 zł 5 356 000 zł Celta Vigo La Liga Defensywny pomocnik 27 30 czerwca 2020
2019 108 150 zł 5 623 800 zł Cagliari Calcio Serie A Defensywny pomocnik 26 30 czerwca 2019
2018 16 995 zł 883 740 zł HNK Rijeka Croatian First League Defensywny pomocnik 25 30 czerwca 2020
2018 16 995 zł 883 740 zł HNK Rijeka Croatian First League Defensywny pomocnik 25 30 czerwca 2020
2017 11 845 zł 615 940 zł HNK Rijeka Croatian First League Środkowy obrońca, defensywny pomocnik 24 29 czerwca 2018
2017 11 845 zł 615 940 zł HNK Rijeka Croatian First League Środkowy obrońca, defensywny pomocnik 24 29 czerwca 2018
2016 11 845 zł 615 940 zł HNK Rijeka Croatian First League Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik 23 29 czerwca 2018

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

11 845 zł/tyg
16-17
16 995 zł/tyg
108 150 zł/tyg
103 000 zł/tyg
113 300 zł/tyg
97 850 zł/tyg
2009 zł/tyg
2016201920222025

Ranking zarobków w klubie Al-Ain Football Club (KSA)

Filip Bradarić jest 4. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Valentino Lazaro
149 350 zł
José María Carrasco
72 100 zł
Matheus Henrique
56 650 zł
Filip Bradarić
2009 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

616 tys zł 2016
1,2 mln zł 2017
2,1 mln zł 2018
7,7 mln zł 2019
13,1 mln zł 2020
19 mln zł 2021
24,1 mln zł 2022
24,2 mln zł 2024

Najczęściej zadawane pytania

Filip Bradarić, Al-Ain Football Club (KSA)

Ile Filip Bradarić zarabia tygodniowo?

Filip Bradarić zarabia 2009 zł tygodniowo w klubie Al-Ain Football Club (KSA).

Jakie są roczne zarobki Filip Bradarić?

Roczna pensja Filip Bradarić wynosi 104 442 zł.

Jaki jest majątek Filip Bradarić?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Filip Bradarić zarobił 24 179 662 zł z pensji w 8 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Filip Bradarić?

Ostatni zarejestrowany kontrakt Filip Bradarić z klubem Al-Ain Football Club (KSA) wygasł 31 maja 2025.

Na jakiej pozycji gra Filip Bradarić?

Filip Bradarić gra jako defensywny pomocnik w klubie Al-Ain Football Club (KSA).

Ile lat ma Filip Bradarić?

Filip Bradarić ma 31 lat.

Inni zawodnicy klubu Al-Ain Football Club (KSA)

BUDŻET PŁACOWY Al-Ain Football Club (KSA) →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.