BRAMKARZ · 23 LAT · ENGLAND
Henry Kendrick - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Obecna pensja Henry Kendrick nie została ujawniona. Henry Kendrick zarobił 390 988 zł z pensji w trakcie kariery.
PENSJA TYGODNIOWA -
PENSJA ROCZNA -
ZAROBKI W KARIERZE 391 tys zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU -
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
515 zł 2018
515 zł 2019
3 tys zł 2020
3 tys zł 2021
- 2025
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | - | - | Maltby Main | Bramkarz | 23 | - | |
| 2021 | 3245 zł | 168 714 zł | Barnsley | League One | Bramkarz | 19 | 30 czerwca 2021 |
| 2020 | 3245 zł | 168 714 zł | Barnsley | League One | Bramkarz | 18 | 30 czerwca 2020 |
| 2019 | 515 zł | 26 780 zł | Barnsley | League One | Bramkarz | 17 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 515 zł | 26 780 zł | Barnsley | League One | Bramkarz | 17 | 30 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
515 zł/tyg
18-19
3245 zł/tyg
20-21
-
2018202120232026
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
27 tys zł 2018
54 tys zł 2019
222 tys zł 2020
391 tys zł 2021
Najczęściej zadawane pytania
Henry Kendrick
Jaki jest majątek Henry Kendrick?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Henry Kendrick zarobił 390 988 zł z pensji w 4 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Henry Kendrick?
Data wygaśnięcia kontraktu Henry Kendrick nie jest obecnie zarejestrowana.
Na jakiej pozycji gra Henry Kendrick?
Henry Kendrick gra jako bramkarz.
Ile lat ma Henry Kendrick?
Henry Kendrick ma 23 lat.