Jude Arthurs - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Jude Arthurs zarabia 4858 zł tygodniowo i 252 595 zł rocznie w klubie Crawley Town. Jude Arthurs zarobił 986 700 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Zarabia więcej niż 13,9% z 404 zawodników ligi League Two, których pensję znamy.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 4858 zł | 252 595 zł | Crawley Town | League Two | DM, M RC | 23 | 30 czerwca 2026 |
| 2026 | 4858 zł | 252 595 zł | Bromley | League One | DM, M RC | 23 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 2328 zł | 121 035 zł | Bromley | League One | WB R, DM, M RC | 23 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 2328 zł | 121 035 zł | Bromley | League One | WB R, DM, M RC | 21 | 30 czerwca 2024 |
| 2023 | 2328 zł | 121 035 zł | Bromley | League One | D/WB R, DM, M RC | 20 | 30 czerwca 2023 |
| 2022 | 1265 zł | 65 780 zł | Bromley | League One | D/WB R, M RC | 19 | 30 czerwca 2022 |
| 2021 | - | - | Bromley | League One | D/WB (R), M (RC) | 19 | 30 czerwca 2021 |
| 2019 | 506 zł | 26 312 zł | Gillingham | League Two | M RC | 16 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 506 zł | 26 312 zł | Gillingham | League Two | M RC | 16 | 30 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Crawley Town
Jude Arthurs jest 9. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Jude Arthurs, Crawley Town
Ile Jude Arthurs zarabia tygodniowo?
Jude Arthurs zarabia 4858 zł tygodniowo w klubie Crawley Town.
Jakie są roczne zarobki Jude Arthurs?
Roczna pensja Jude Arthurs wynosi 252 595 zł.
Jaki jest majątek Jude Arthurs?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Jude Arthurs zarobił 986 700 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Jude Arthurs?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Jude Arthurs z klubem Crawley Town wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Jude Arthurs?
Jude Arthurs gra na pozycji DM, M RC w klubie Crawley Town w lidze league-two.
Ile lat ma Jude Arthurs?
Jude Arthurs ma 23 lat.