SALARYSPORT
★ 0
CLUB ATLÉTICO VÉLEZ SARSFIELD · OFENSYWNY POMOCNIK · 32 LAT · ARGENTINA

Manuel Lanzini - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Manuel Lanzini zarabia 51 500 zł tygodniowo i 2 678 000 zł rocznie w klubie Club Atlético Vélez Sarsfield. Manuel Lanzini zarobił 146 192 020 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 31 grudnia 2026.

PENSJA TYGODNIOWA 51 500 zł
PENSJA ROCZNA 2,7 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 146,2 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU GRU 2026

Top 7,7% zawodników ligi Super Liga.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

355 tys zł 2017
355 tys zł 2018
355 tys zł 2019
355 tys zł 2020
355 tys zł 2021
355 tys zł 2022
355 tys zł 2023
232 tys zł 2024
41 tys zł 2025
52 tys zł 2026
52 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 51 500 zł 2 678 000 zł Club Atlético Vélez Sarsfield Super Liga Ofensywny pomocnik 32 31 grudnia 2026
2026 51 500 zł 2 678 000 zł Club Atlético Vélez Sarsfield Super Liga Ofensywny pomocnik 32 31 grudnia 2026
2025 40 685 zł 2 115 620 zł Club Atlético Vélez Sarsfield Super Liga Ofensywny pomocnik 32 31 grudnia 2024
2024 231 750 zł 12 051 000 zł Club Atlético River Plate Super Liga Ofensywny pomocnik 30 30 czerwca 2024
2023 355 350 zł 18 478 200 zł West Ham United Championship Ofensywny pomocnik 29 30 czerwca 2023
2022 355 350 zł 18 478 200 zł West Ham United Championship Ofensywny pomocnik 28 30 czerwca 2023
2021 355 350 zł 18 478 200 zł West Ham United Championship Ofensywny pomocnik 27 30 czerwca 2023
2020 355 350 zł 18 478 200 zł West Ham United Championship Ofensywny pomocnik 26 30 czerwca 2023
2019 355 350 zł 18 478 200 zł West Ham United Championship Ofensywny pomocnik 25 30 czerwca 2022
2018 355 350 zł 18 478 200 zł West Ham United Championship Ofensywny pomocnik 24 30 czerwca 2022
2017 355 350 zł 18 478 200 zł West Ham United Championship Ofensywny pomocnik 23 29 czerwca 2020

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

355 350 zł/tyg
17-23
231 750 zł/tyg
40 685 zł/tyg
51 500 zł/tyg
26-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie Club Atlético Vélez Sarsfield

Manuel Lanzini jest 2. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Diego Valdés
61 800 zł
Manuel Lanzini
51 500 zł
Lisandro Magallán
25 750 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

18,5 mln zł 2017
37 mln zł 2018
55,4 mln zł 2019
73,9 mln zł 2020
92,4 mln zł 2021
110,9 mln zł 2022
129,3 mln zł 2023
141,4 mln zł 2024
143,5 mln zł 2025
146,2 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Manuel Lanzini, Club Atlético Vélez Sarsfield

Ile Manuel Lanzini zarabia tygodniowo?

Manuel Lanzini zarabia 51 500 zł tygodniowo w klubie Club Atlético Vélez Sarsfield.

Jakie są roczne zarobki Manuel Lanzini?

Roczna pensja Manuel Lanzini wynosi 2 678 000 zł.

Jaki jest majątek Manuel Lanzini?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Manuel Lanzini zarobił 146 192 020 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Manuel Lanzini?

Obecny kontrakt Manuel Lanzini z klubem Club Atlético Vélez Sarsfield wygasa 31 grudnia 2026.

Na jakiej pozycji gra Manuel Lanzini?

Manuel Lanzini gra jako ofensywny pomocnik w klubie Club Atlético Vélez Sarsfield w lidze Super Liga.

Ile lat ma Manuel Lanzini?

Manuel Lanzini ma 32 lat.

Inni zawodnicy klubu Club Atlético Vélez Sarsfield

BUDŻET PŁACOWY Club Atlético Vélez Sarsfield →

Pensja Manuel Lanzini w porównaniu

WSZYSTKIE PORÓWNANIA →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.