Mason Mount - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Mason Mount zarabia 1 030 000 zł tygodniowo i 53 560 000 zł rocznie w klubie Manchester United. Mason Mount zarobił 244 956 660 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2028.
Top 8,4% zawodników ligi Premier League.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 030 000 zł | 53 560 000 zł | Manchester United | Premier League | Ofensywny pomocnik | 26 | 30 czerwca 2028 |
| 2026 | 1 030 000 zł | 53 560 000 zł | Manchester United | Premier League | Ofensywny pomocnik | 26 | 30 czerwca 2028 |
| 2025 | 1 030 000 zł | 53 560 000 zł | Manchester United | Premier League | Ofensywny pomocnik | 26 | 30 czerwca 2026 |
| 2024 | 1 030 000 zł | 53 560 000 zł | Manchester United | Premier League | Ofensywny pomocnik | 24 | 30 czerwca 2028 |
| 2023 | 391 400 zł | 20 352 800 zł | Chelsea | Premier League | Ofensywny pomocnik | 23 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 391 400 zł | 20 352 800 zł | Chelsea | Premier League | Ofensywny pomocnik | 22 | 30 czerwca 2024 |
| 2021 | 391 400 zł | 20 352 800 zł | Chelsea | Premier League | Środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik | 21 | 30 czerwca 2024 |
| 2020 | 391 400 zł | 20 352 800 zł | Chelsea | Premier League | Ofensywny pomocnik | 20 | 30 czerwca 2024 |
| 2019 | 25 235 zł | 1 312 220 zł | Derby County | Championship | Ofensywny pomocnik | 19 | 31 maja 2019 |
| 2018 | 25 235 zł | 1 312 220 zł | Vitesse Arnhem | Other clubs | Ofensywny pomocnik | 18 | 30 czerwca 2018 |
| 2017 | 4635 zł | 241 020 zł | Chelsea | Premier League | Ofensywny pomocnik | 17 | 29 czerwca 2018 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Manchester United
Mason Mount jest 8. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Mason Mount, Manchester United
Ile Mason Mount zarabia tygodniowo?
Mason Mount zarabia 1 030 000 zł tygodniowo w klubie Manchester United.
Jakie są roczne zarobki Mason Mount?
Roczna pensja Mason Mount wynosi 53 560 000 zł.
Jaki jest majątek Mason Mount?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Mason Mount zarobił 244 956 660 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Mason Mount?
Obecny kontrakt Mason Mount z klubem Manchester United wygasa 30 czerwca 2028.
Na jakiej pozycji gra Mason Mount?
Mason Mount gra jako ofensywny pomocnik w klubie Manchester United w lidze Premier League.
Ile lat ma Mason Mount?
Mason Mount ma 26 lat.