SALARYSPORT
0
FOOTBALL CLUB KØBENHAVN · AM RLC · 30 LAT · NORWAY

Mohamed Elyounoussi - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Mohamed Elyounoussi zarabia 187 220 zł tygodniowo i 9 735 440 zł rocznie w klubie Football Club København. Mohamed Elyounoussi zarobił 109 194 800 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2029.

PENSJA TYGODNIOWA 187 220 zł
PENSJA ROCZNA 9,7 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 109,2 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2029

Top 2% zawodników ligi Danish Superliga.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

66 tys zł 2018
299 tys zł 2019
299 tys zł 2020
299 tys zł 2021
299 tys zł 2022
299 tys zł 2023
177 tys zł 2024
177 tys zł 2025
187 tys zł 2026
187 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 187 220 zł 9 735 440 zł Football Club København Danish Superliga AM RLC 30 30 czerwca 2029
2026 187 220 zł 9 735 440 zł Football Club København Danish Superliga AM RLC 30 30 czerwca 2029
2025 177 100 zł 9 209 200 zł Football Club København Danish Superliga AM RLC 30 30 czerwca 2027
2024 177 100 zł 9 209 200 zł Football Club København Danish Superliga AM RLC 28 30 czerwca 2027
2023 298 540 zł 15 524 080 zł Southampton Championship AM RLC 27 30 czerwca 2023
2022 298 540 zł 15 524 080 zł Southampton Championship AM RLC 26 30 czerwca 2023
2021 298 540 zł 15 524 080 zł Celtic Scottish Premiership M (RL), AM (RLC) 25 30 czerwca 2023
2020 298 540 zł 15 524 080 zł Celtic Scottish Premiership AM RLC 24 30 czerwca 2020
2019 298 540 zł 15 524 080 zł Southampton Championship AM RLC 23 30 czerwca 2023
2018 65 780 zł 3 420 560 zł FC Basel AM RLC, F C 22 30 czerwca 2021

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

65 780 zł/tyg
298 540 zł/tyg
19-23
177 100 zł/tyg
24-25
187 220 zł/tyg
26-27
2018202120252028

Ranking zarobków w klubie Football Club København

Mohamed Elyounoussi jest 2. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Diant Ramaj
217 580 zł
Mohamed Elyounoussi
187 220 zł
Andreas Cornelius
161 920 zł
Alex Král
141 680 zł
Birger Meling
106 260 zł
Gabriel Pereira
91 080 zł
Mads Emil Madsen
80 960 zł
Thomas Delaney
80 960 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

3,4 mln zł 2018
18,9 mln zł 2019
34,5 mln zł 2020
50 mln zł 2021
65,5 mln zł 2022
81 mln zł 2023
90,3 mln zł 2024
99,5 mln zł 2025
109,2 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Mohamed Elyounoussi, Football Club København

Ile Mohamed Elyounoussi zarabia tygodniowo?

Mohamed Elyounoussi zarabia 187 220 zł tygodniowo w klubie Football Club København.

Jakie są roczne zarobki Mohamed Elyounoussi?

Roczna pensja Mohamed Elyounoussi wynosi 9 735 440 zł.

Jaki jest majątek Mohamed Elyounoussi?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Mohamed Elyounoussi zarobił 109 194 800 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Mohamed Elyounoussi?

Obecny kontrakt Mohamed Elyounoussi z klubem Football Club København wygasa 30 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Mohamed Elyounoussi?

Mohamed Elyounoussi gra na pozycji AM RLC w klubie Football Club København w lidze danish-superliga.

Ile lat ma Mohamed Elyounoussi?

Mohamed Elyounoussi ma 30 lat.

Inni zawodnicy klubu Football Club København

BUDŻET PŁACOWY Football Club København →

Pensja Mohamed Elyounoussi w porównaniu

WSZYSTKIE PORÓWNANIA →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.