Montassar Talbi - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Montassar Talbi zarabia 82 400 zł tygodniowo i 4 284 800 zł rocznie w klubie FC Lorient. Montassar Talbi zarobił 16 228 680 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.
Zarabia więcej niż 56,4% zawodników ligi Ligue 1.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 82 400 zł | 4 284 800 zł | FC Lorient | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 27 | 30 czerwca 2027 |
| 2026 | 82 400 zł | 4 284 800 zł | FC Lorient | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 27 | 30 czerwca 2027 |
| 2025 | 35 535 zł | 1 847 820 zł | FC Lorient | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 27 | 30 czerwca 2025 |
| 2024 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | FC Lorient | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 25 | 30 czerwca 2027 |
| 2023 | 46 350 zł | 2 410 200 zł | FC Lorient | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 24 | 30 czerwca 2027 |
| 2022 | 46 350 zł | 2 410 200 zł | Rubin Kazan | Russian Premier League | Środkowy obrońca | 23 | 10 czerwca 2025 |
| 2021 | 9785 zł | 508 820 zł | Rizespor A.Ş. | Süper Lig | Środkowy obrońca | 22 | 31 maja 2021 |
| 2020 | 9785 zł | 508 820 zł | Rizespor A.Ş. | Süper Lig | Środkowy obrońca | 21 | 31 maja 2021 |
| 2019 | 9785 zł | 508 820 zł | Rizespor A.Ş. | Süper Lig | Środkowy obrońca | 20 | 31 maja 2021 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie FC Lorient
Montassar Talbi jest 3. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Montassar Talbi, FC Lorient
Ile Montassar Talbi zarabia tygodniowo?
Montassar Talbi zarabia 82 400 zł tygodniowo w klubie FC Lorient.
Jakie są roczne zarobki Montassar Talbi?
Roczna pensja Montassar Talbi wynosi 4 284 800 zł.
Jaki jest majątek Montassar Talbi?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Montassar Talbi zarobił 16 228 680 zł z pensji w 8 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Montassar Talbi?
Obecny kontrakt Montassar Talbi z klubem FC Lorient wygasa 30 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Montassar Talbi?
Montassar Talbi gra jako środkowy obrońca w klubie FC Lorient w lidze Ligue 1.
Ile lat ma Montassar Talbi?
Montassar Talbi ma 27 lat.