SALARYSPORT
★ 0
STADE MALHERBE CAEN · DEFENSYWNY POMOCNIK · 35 LAT · FRANCE

Yann M'Vila - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Yann M'Vila zarabia 32 445 zł tygodniowo i 1 687 140 zł rocznie w klubie Stade Malherbe Caen. Yann M'Vila zarobił 70 859 880 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.

PENSJA TYGODNIOWA 32 445 zł
PENSJA ROCZNA 1,7 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 70,9 mln zł
KONTRAKT WYGASŁ CZE 2026

Top 7,9% zawodników ligi Other clubs.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

237 tys zł 2017
72 tys zł 2018
304 tys zł 2019
196 tys zł 2020
175 tys zł 2021
165 tys zł 2022
149 tys zł 2023
32 tys zł 2025
32 tys zł 2026
32 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 32 445 zł 1 687 140 zł Sanremese Calcio Defensywny pomocnik 35 30 czerwca 2026
2026 32 445 zł 1 687 140 zł Stade Malherbe Caen Other clubs Defensywny pomocnik 35 30 czerwca 2026
2025 32 445 zł 1 687 140 zł Stade Malherbe Caen Other clubs Defensywny pomocnik 35 30 czerwca 2024
2023 149 350 zł 7 766 200 zł Olympiacos SF Piraeus Superleague Greece Defensywny pomocnik 32 30 czerwca 2023
2022 164 800 zł 8 569 600 zł Olympiacos SF Piraeus Superleague Greece Defensywny pomocnik 31 30 czerwca 2023
2021 175 100 zł 9 105 200 zł Olympiacos SF Piraeus Superleague Greece Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik 30 30 czerwca 2023
2020 195 700 zł 10 176 400 zł AS Saint-Étienne Ligue 2 Defensywny pomocnik 29 30 czerwca 2022
2019 303 850 zł 15 800 200 zł AS Saint-Étienne Ligue 2 Defensywny pomocnik 27 30 czerwca 2022
2018 72 100 zł 3 749 200 zł AS Saint-Étienne Ligue 2 Defensywny pomocnik 26 30 czerwca 2020
2017 236 900 zł 12 318 800 zł Rubin Kazan Russian Premier League Defensywny pomocnik 26 29 czerwca 2020

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

236 900 zł/tyg
72 100 zł/tyg
303 850 zł/tyg
195 700 zł/tyg
175 100 zł/tyg
164 800 zł/tyg
149 350 zł/tyg
32 445 zł/tyg
25-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie Stade Malherbe Caen

Yann M'Vila jest 3. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Dennis Appiah
66 950 zł
Anthony Mandréa
38 625 zł
Yann M'Vila
32 445 zł
Lionel Carole
30 900 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

12,3 mln zł 2017
16,1 mln zł 2018
31,9 mln zł 2019
42 mln zł 2020
51,1 mln zł 2021
59,7 mln zł 2022
67,5 mln zł 2023
69,2 mln zł 2025
70,9 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Yann M'Vila, Stade Malherbe Caen

Ile Yann M'Vila zarabia tygodniowo?

Yann M'Vila zarabia 32 445 zł tygodniowo w klubie Stade Malherbe Caen.

Jakie są roczne zarobki Yann M'Vila?

Roczna pensja Yann M'Vila wynosi 1 687 140 zł.

Jaki jest majątek Yann M'Vila?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Yann M'Vila zarobił 70 859 880 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Yann M'Vila?

Ostatni zarejestrowany kontrakt Yann M'Vila z klubem Stade Malherbe Caen wygasł 30 czerwca 2026.

Na jakiej pozycji gra Yann M'Vila?

Yann M'Vila gra jako defensywny pomocnik w klubie Stade Malherbe Caen.

Ile lat ma Yann M'Vila?

Yann M'Vila ma 35 lat.

Inni zawodnicy klubu Stade Malherbe Caen

BUDŻET PŁACOWY Stade Malherbe Caen →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.