EREDIVISIE · TRANSFERY
SC Cambuur - transfery i bilans
Klub SC Cambuur pozyskał 16 zawodników za 2 813 971 zł i sprzedał 20 za 21 052 854 zł w oknie transferowym 2025/26. Aktualny budżet płacowy znajdziesz na stronie zarobków klubu SC Cambuur.
WYDANO 2 813 971 zł
UZYSKANO 21 052 854 zł
BILANS DODATNI 18 238 883 zł
RUCHY 36
Dane z okna transferowego 2025/26, najnowszego, jakie mamy dla klubu SC Cambuur.
2025/26
2 813 971 zł wydane · 21 052 854 zł uzyskane · bilans dodatni 18 238 883 złPrzyjścia 16
| ZAWODNIK | KWOTA | Z | POZ | WIEK | KRAJ |
|---|---|---|---|---|---|
| Oscar Sjöstrand | 1 948 133 zł | Sandvikens IF | Left Winger | 20 | Sweden |
| Rik Mulders | 865 838 zł | FC Den Bosch | Right-Back | 24 | Netherlands |
| Daan Visser | Nieujawniona | SC Cambuur-Leeuwarden U21 | Defensive Midfield | 20 | Netherlands |
| Diyae Jermoumi | Wolny transfer | Ajax Amsterdam U21 | Right-Back | 20 | Morocco/Netherlands |
| Ethan Apkakou | Nieujawniona | LOSC Lille B | Defensive Midfield | 19 | France |
| Fabian Kvam | Wolny transfer | Mjøndalen IF | Left Winger | 20 | Norway |
| Ichem Ferrah | Wypożyczenie | LOSC Lille | Right Winger | 19 | France/Algeria |
| Ismaël Baouf | Nieujawniona | RSCA Futures | Centre-Back | 18 | Morocco/Belgium |
| Iwan Henstra | Nieujawniona | SC Cambuur-Leeuwarden U21 | Right Winger | 18 | Netherlands |
| Jamal Amofa | Wolny transfer | Botev Plovdiv | Centre-Back | 26 | Netherlands/Ghana |
| Jasper Meijster | Wolny transfer | FC Groningen | Goalkeeper | 20 | Netherlands |
| Jorn Berkhout | Nieujawniona | AZ Alkmaar U21 | Centre-Back | 23 | Netherlands |
| Jort van der Sande | Nieujawniona | Dundee United FC | Centre-Forward | 29 | Bonaire/Netherlands |
| Kian Visser | Nieujawniona | VV Harkemase Boys | Centre-Forward | 23 | Netherlands |
| Matthijs Kalisvaart | Nieujawniona | SC Cambuur U19 | Goalkeeper | 19 | Netherlands |
| Nicolas Binder | Wolny transfer | SK Austria Klagenfurt | Centre-Forward | 23 | Austria |
Odejścia 20
| ZAWODNIK | KWOTA | DO | POZ | WIEK | KRAJ |
|---|---|---|---|---|---|
| Oscar Sjöstrand | 8 658 382 zł | Malmö FF | Left Winger | 21 | Sweden |
| Benjamin Pauwels | 5 627 947 zł | CD Leganés | Left Winger | 20 | Belgium |
| Bryant Nieling | 3 896 272 zł | Modena FC | Centre-Back | 22 | Netherlands |
| Tyrique Mercera | 2 870 253 zł | FC Groningen | Right-Back | 21 | Curacao/Netherlands |
| Arnau Casas | Nieujawniona | SC União Torreense | Central Midfield | 21 | Spain |
| Brett Minnema | Wolny transfer | VV Workum | Goalkeeper | 23 | Netherlands |
| Daan Reiziger | Wolny transfer | SC Telstar | Goalkeeper | 24 | Netherlands |
| Floris Smand | Wolny transfer | CD Eldense | Centre-Back | 22 | Netherlands |
| Gabi Caschili | Nieujawniona | Without Club | Right-Back | 21 | Netherlands/Italy |
| Ilias Alhaft | Wolny transfer | True Bangkok United | Right Winger | 28 | Netherlands |
| Jeredy Hilterman | Koniec wypożyczenia | Arminia Bielefeld | Centre-Forward | 27 | Suriname/Netherlands |
| Jeremy van Mullem | Wolny transfer | Omonia Aradippou | Defensive Midfield | 26 | Netherlands |
| Jonathan Afolabi | Koniec wypożyczenia | KV Kortrijk | Centre-Forward | 25 | Ireland/Nigeria |
| Maikel Kieftenbeld | Nieujawniona | Defensive Midfield | 35 | Netherlands | |
| Marcel Schaapman | Wolny transfer | RKC Waalwijk | Defensive Midfield | 23 | Netherlands |
| Matthias Nartey | Nieujawniona | IK Sirius | Attacking Midfield | 20 | Netherlands |
| Michael de Leeuw | Wolny transfer | GV Groen Geel Groningen ZA | Centre-Forward | 38 | Netherlands |
| Sturla Ottesen | Nieujawniona | Without Club | Right-Back | 24 | Norway |
| Thomas Poll | Wolny transfer | Helmond Sport | Left-Back | 23 | Netherlands |
| Yoram van der Veen | Nieujawniona | RKC Waalwijk | Left Winger | 20 | Netherlands |
2024/25
649 380 zł wydane · 4 437 420 zł uzyskane · bilans dodatni 3 788 040 złPrzyjścia 20
| ZAWODNIK | KWOTA | Z | POZ | WIEK | KRAJ |
|---|---|---|---|---|---|
| Thijs Jansen | 649 380 zł | Feyenoord Rotterdam | Goalkeeper | 22 | Netherlands |
| Arnau Casas | Wolny transfer | Sarpsborg 08 FF | Central Midfield | 20 | Spain |
| Benjamin Pauwels | Nieujawniona | Beerschot VA | Left Winger | 19 | Belgium |
| Bram Marsman | Nieujawniona | SC Cambuur-Leeuwarden U21 | Left-Back | 21 | Netherlands |
| Bryant Nieling | Nieujawniona | Fortuna Sittard U21 | Centre-Back | 21 | Netherlands |
| Floris Smand | Koniec wypożyczenia | Västerås SK | Centre-Back | 21 | Netherlands |
| Ilias Alhaft | Nieujawniona | Without Club | Right Winger | 27 | Netherlands |
| Jeredy Hilterman | Wypożyczenie | Arminia Bielefeld | Centre-Forward | 26 | Suriname/Netherlands |
| Jonathan Afolabi | Wypożyczenie | KV Kortrijk | Centre-Forward | 24 | Ireland/Nigeria |
| Maikel Kieftenbeld | Wolny transfer | FC Emmen | Defensive Midfield | 34 | Netherlands |
| Mark Diemers | Wolny transfer | AEK Larnaca | Central Midfield | 30 | Netherlands |
| Michael de Leeuw | Wolny transfer | Willem II Tilburg | Centre-Forward | 37 | Netherlands |
| Nicky Souren | Wolny transfer | MVV Maastricht | Defensive Midfield | 24 | Curacao/Netherlands |
| Silvester van der Water | Koniec wypożyczenia | PEC Zwolle | Right Winger | 27 | Netherlands |
| Thomas Poll | Wolny transfer | Almere City FC | Left-Back | 22 | Netherlands |
| Tomas Galvez | Wypożyczenie | Manchester City U21 | Left-Back | 19 | Finland/England |
| Toni Jonker | Nieujawniona | SC Cambuur-Leeuwarden U21 | Centre-Back | 18 | Netherlands |
| Tony Rölke | Wolny transfer | Hertha BSC II | Attacking Midfield | 21 | Germany |
| Wiebe Kooistra | Nieujawniona | SC Cambuur-Leeuwarden U21 | Right Winger | 17 | Netherlands |
| Youns El Hilali | Koniec wypożyczenia | Arzignano Valchiampo | Second Striker | 21 | Italy/Morocco |
Odejścia 18
| ZAWODNIK | KWOTA | DO | POZ | WIEK | KRAJ |
|---|---|---|---|---|---|
| Milan Smit | 3 571 582 zł | Go Ahead Eagles | Centre-Forward | 21 | Netherlands |
| Daniël van Kaam | 865 838 zł | Heracles Almelo | Defensive Midfield | 24 | Netherlands/Brazil |
| Agustín Anello | Koniec wypożyczenia | Sparta Rotterdam | Left Winger | 22 | United States/Italy |
| Fedde de Jong | Nieujawniona | SC Cambuur-Leeuwarden U21 | Attacking Midfield | 21 | Netherlands |
| Floris Smand | Wypożyczenie | Västerås SK | Centre-Back | 21 | Netherlands |
| Jhondly van der Meer | Nieujawniona | Without Club | Right-Back | 22 | Haiti/Netherlands |
| Leon Bergsma | Nieujawniona | AC Oulu | Centre-Back | 27 | Netherlands |
| Marco Tol | Nieujawniona | Without Club | Centre-Back | 26 | Netherlands |
| Michael Breij | Wolny transfer | Sepsi OSK Sf. Gheorghe | Right Winger | 27 | Netherlands |
| Milan de Koe | Wolny transfer | VV Staphorst | Centre-Back | 22 | Netherlands |
| Roberts Uldrikis | Wolny transfer | Athens Kallithea | Centre-Forward | 26 | Latvia |
| Sekou Sylla | Wolny transfer | ADO Den Haag | Left-Back | 25 | Guinea/Netherlands |
| Silvester van der Water | Wolny transfer | RKC Waalwijk | Right Winger | 27 | Netherlands |
| Thomas Poll | Koniec wypożyczenia | Almere City FC | Left-Back | 22 | Netherlands |
| Vincent Pichel | Wolny transfer | GSV Be Quick 1887 Haren | Central Midfield | 22 | Netherlands |
| Vito Wormgoor | Wolny transfer | VV DOVO Veenendaal | Centre-Back | 35 | Netherlands |
| Yanick van Osch | Nieujawniona | RKC Waalwijk | Goalkeeper | 27 | Netherlands |
| Youns El Hilali | Nieujawniona | Without Club | Second Striker | 21 | Italy/Morocco |
Najczęstsze pytania
Ile klub SC Cambuur wydał na transfery?
Klub SC Cambuur wydał 2 813 971 zł na 16 przyjść w oknie transferowym 2025/26.
Jaki jest bilans transferowy klubu SC Cambuur?
Klub SC Cambuur zanotował bilans dodatni w wysokości 18 238 883 zł, uzyskawszy 21 052 854 zł z 20 sprzedaży.
Kto jest najdroższym nabytkiem klubu SC Cambuur?
Oscar Sjöstrand z klubu Sandvikens IF za 1 948 133 zł.