Najlepiej zarabiający w każdym klubie Austrian Bundesliga
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Haris Tabaković z klubu Fussballclub RB Salzburg — 156 550 zł tygodniowo. Na drugim końcu SC Austria Lustenau płaci swojemu liderowi, Matthias Maak, 9595 zł — różnica 16×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej zarabiającego w każdym klubie
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 12 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Haris Tabaković | 156 550 zł | 8 140 600 zł | 31 | ST | 1,2 mln zł | 28/29 | 13% |
| 02 | | Bendegúz Bolla | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 25 | D/WB/M R | 636 tys zł | 32/33 | 16% |
| 03 | | Nelson Weiper | 95 950 zł | 4 989 400 zł | 20 | AM/F C | 598 tys zł | 25/26 | 16% |
| 04 | | Robert Ljubičić | 85 850 zł | 4 464 200 zł | 26 | DM | 510 tys zł | 23/24 | 17% |
| 05 | | Michael Olakigbe | 55 550 zł | 2 888 600 zł | 21 | AM RLC | 233 tys zł | 26/26 | 24% |
| 06 | | Konstantin Schopp | 50 500 zł | 2 626 000 zł | 19 | D C | 219 tys zł | 26/26 | 23% |
| 07 | | Aleksandar Dragovic | 42 925 zł | 2 232 100 zł | 34 | D C | 343 tys zł | 29/29 | 13% |
| 08 | | Oliver Sorg | 34 340 zł | 1 785 680 zł | 17 | D/WB L | 262 tys zł | 29/30 | 13% |
| 09 | | Dejan Zukić | 32 320 zł | 1 680 640 zł | 24 | AM LC | 274 tys zł | 27/28 | 12% |
| 10 | | Marko Raguž | 29 795 zł | 1 549 340 zł | 27 | AM/F C | 307 tys zł | 25/26 | 10% |
| 11 | Grazer AK 1902 | Mathias Olesen | 29 795 zł | 1 549 340 zł | 24 | DM | 193 tys zł | 21/23 | 15% |
| 12 | SC Austria Lustenau | Matthias Maak | 9595 zł | 498 940 zł | 33 | D C, DM | 37 tys zł | 8/23 | 26% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach Austrian Bundesliga
Który klub Austrian Bundesliga płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Fussballclub RB Salzburg. Haris Tabaković zarabia tam 156 550 zł tygodniowo, 8 140 600 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub Austrian Bundesliga ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
SC Austria Lustenau, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Matthias Maak — 9595 zł tygodniowo. Fussballclub RB Salzburg płaci swojemu liderowi 16 razy tyle.
Który klub Austrian Bundesliga jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
SC Austria Lustenau. Matthias Maak bierze 26% z 36 577 zł tygodniowo, które klub płaci 8 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów Austrian Bundesliga znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 12 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.









