Cristiano Ronaldo 15 150 000 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Karim Benzema 4 186 450 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Sadio Mané 3 156 250 zł/tyg. Al-Nassr Football Club João Félix 2 929 000 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Kylian Mbappé 2 509 850 zł/tyg. Real Madrid Kalidou Koulibaly 2 509 850 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Otávio 2 383 600 zł/tyg. Al-Qadsiah Football Club Erling Haaland 2 272 500 zł/tyg. Manchester City Victor Osimhen 2 201 800 zł/tyg. Galatasaray A.Ş. Robert Lewandowski 2 181 600 zł/tyg. Chicago Fire FC Jamal Musiala 2 090 700 zł/tyg. FC Bayern München Rúben Neves 2 090 700 zł/tyg. Al-Hilal Saudi Football Club Kingsley Coman 2 090 700 zł/tyg. Al-Nassr Football Club Mohamed Salah 2 020 000 zł/tyg. Trabzonspor A.Ş. Harry Kane 1 924 050 zł/tyg. FC Bayern München Dušan Vlahovic 1 863 450 zł/tyg. Beşiktaş A.Ş.
SALARYSPORT
0
CROATIAN FIRST LEAGUE · KLUB PO KLUBIE

Najlepiej zarabiający w każdym klubie Croatian First League

Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Ismaël Bennacer z klubu GNK Dinamo Zagreb — 590 850 zł tygodniowo. Na drugim końcu NK Slaven Belupo płaci swojemu liderowi, Mihail Caimacov, 9595 zł — różnica 62×.

BIGGEST SINGLE WAGE 591 tys zł Ismaël Bennacer · GNK Dinamo Zagreb
LOWEST TOP EARNER 10 tys zł Mihail Caimacov · NK Slaven Belupo
TOP TO BOTTOM 62× GNK Dinamo Zagreb over NK Slaven Belupo
BIGGEST SINGLE SHARE 37% GNK Dinamo Zagreb's bill taken by Ismaël Bennacer

Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku

Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków

GNK Dinamo Zagreb Ismaël Bennacer 37%
HNK Hajduk Split Iker Almena 35%
HNK Gorica Ante Erceg 26%
NK Istra 1961 Josip Radosevic 24%
NK Osijek David Čolina 22%
NK Slaven Belupo Mihail Caimacov 19%
HNK Vukovar 1991 Lovre Kulušić 19%
NK Varaždin Aleksa Latković 17%
HNK Rijeka Ante Majstorović 14%
NK Lokomotiva Zagreb Domagoj Antolić 12%

Najlepiej zarabiający każdego klubu

Uszeregowano tu wszystkie 10 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować

# KLUB NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY TYGODNIOWO ROCZNIE WIEK POZYCJA BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ ZNANE ZAROBKI UDZIAŁ W BUDŻECIE
01 GNK Dinamo Zagreb Ismaël Bennacer
590 850 zł
30 724 200 zł 27 DM 1,6 mln zł 38/80
02 HNK Hajduk Split Iker Almena
262 600 zł
13 655 200 zł 21 AM RLC 749 tys zł 28/74
03 NK Osijek David Čolina
60 600 zł
3 151 200 zł 24 D/WB L 275 tys zł 24/62
04 NK Istra 1961 Josip Radosevic
25 755 zł
1 339 260 zł 31 DM 106 tys zł 21/49
05 HNK Rijeka Ante Majstorović
22 725 zł
1 181 700 zł 31 D RC, DM 166 tys zł 28/58
06 HNK Gorica Ante Erceg
17 675 zł
919 100 zł 35 AM LC, F C 69 tys zł 20/49
07 NK Varaždin Aleksa Latković
12 625 zł
656 500 zł 24 AM RLC 75 tys zł 27/47
08 NK Lokomotiva Zagreb Domagoj Antolić
12 120 zł
630 240 zł 35 DM 97 tys zł 32/66
09 HNK Vukovar 1991 Lovre Kulušić
10 100 zł
525 200 zł 18 AM RC, F C 54 tys zł 25/40
10 NK Slaven Belupo Mihail Caimacov
9595 zł
498 940 zł 26 DM, AM RC 50 tys zł 26/55
Tygodniowy budżet klubu to zarobki, które znamy w jego kadrze, więc ZNANE ZAROBKI to podstawa, na której liczone są ta kwota i udział obok niej.

Najczęstsze pytania

Najlepiej zarabiający w klubach Croatian First League

Który klub Croatian First League płaci najwyższą pojedynczą pensję?

GNK Dinamo Zagreb. Ismaël Bennacer zarabia tam 590 850 zł tygodniowo, 30 724 200 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.

Który klub Croatian First League ma najniżej opłacanego lidera zarobków?

NK Slaven Belupo, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Mihail Caimacov — 9595 zł tygodniowo. GNK Dinamo Zagreb płaci swojemu liderowi 62 razy tyle.

Który klub Croatian First League jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?

GNK Dinamo Zagreb. Ismaël Bennacer bierze 37% z 1 599 598 zł tygodniowo, które klub płaci 38 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.

Ile klubów Croatian First League znajduje się na tej liście?

Uszeregowano tu wszystkie 10 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.