
Najwięcej zarabiający w historii klubu Stade de Reims
Baba Rahman zarobił 23,8 mln zł w klubie Stade de Reims w ciągu 1 sezon, więcej niż jakikolwiek inny zawodnik w naszych danych. 16 z powyższej dwudziestki odeszło już z klubu.
20 najlepiej zarabiających w historii klubu Stade de Reims
Ci zawodnicy zarobili razem 243,3 mln zł, czyli 61% wszystkiego, co klub Stade de Reims zapłacił zawodnikom, których zarobki znamy.
Wszyscy zawodnicy klubu Stade de Reims, których zarobki znamy
Wszyscy zawodnicy klubu Stade de Reims, których zarobki znamy, uszeregowani według tego, ile klub im zapłacił. Sumy obejmują okres do końca sezonu 2025/26.
Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | ZAWODNIK | ZAROBKI W KLUBIE | SEZONY | LATA |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Baba Rahman | 23,8 mln zł | 1 | 2019 |
| 2 | Joseph Okumu Obecna kadra | 20,6 mln zł | 3 | 2024-2026 |
| 3 | Arbër Zeneli | 19,8 mln zł | 5 | 2019-2023 |
| 4 | Maxime Busi | 18,7 mln zł | 5 | 2022-2026 |
| 5 | Yunis Abdelhamid | 17,9 mln zł | 7 | 2018-2024 |
| 6 | Thomas Foket | 14,2 mln zł | 6 | 2019-2024 |
| 7 | Jens Cajuste | 13,7 mln zł | 2 | 2022-2023 |
| 8 | Keito Nakamura Obecna kadra | 13,1 mln zł | 3 | 2024-2026 |
| 9 | Mohamed Daramy Obecna kadra | 11,2 mln zł | 3 | 2024-2026 |
| 10 | Abdoul Koné | 10,2 mln zł | 3 | 2024-2026 |
| 11 | Valon Berisha | 9,6 mln zł | 3 | 2021-2023 |
| 12 | Predrag Rajkovic | 9,1 mln zł | 3 | 2020-2022 |
| 13 | Folarin Balogun | 8,6 mln zł | 1 | 2023 |
| 14 | Sergio Akieme Obecna kadra | 8,3 mln zł | 3 | 2024-2026 |
| 15 | Moreto Cassamá | 7,9 mln zł | 4 | 2019-2022 |
| 16 | Alaixys Romao | 7,5 mln zł | 2 | 2019-2020 |
| 17 | Jun'ya Itô | 7,5 mln zł | 2 | 2023-2024 |
| 18 | Pablo Chavarría | 7,4 mln zł | 3 | 2017-2019 |
| 19 | Tasos Donis | 7,2 mln zł | 3 | 2020-2023 |
| 20 | Moussa Doumbia | 6,9 mln zł | 4 | 2019-2022 |
| 21 | Xavier Chavalerin | 6,8 mln zł | 4 | 2018-2021 |
| 22 | Ghislain Konan | 6,6 mln zł | 4 | 2019-2022 |
| 23 | Kaj Sierhuis | 6,4 mln zł | 3 | 2020-2023 |
| 24 | Mathieu Cafaro | 6,3 mln zł | 4 | 2018-2021 |
| 25 | Boulaye Dia | 6,2 mln zł | 3 | 2019-2021 |
| 26 | Sheyi Ojo | 6,2 mln zł | 1 | 2019 |
| 27 | Björn Engels | 5,6 mln zł | 1 | 2019 |
| 28 | Marshall Munetsi | 5,4 mln zł | 5 | 2020-2024 |
| 29 | Emmanuel Agbadou | 5,2 mln zł | 2 | 2023-2024 |
| 30 | Dario Marešic | 5 mln zł | 2 | 2020-2021 |
| 31 | Azor Matusiwa | 4,8 mln zł | 2 | 2022-2023 |
| 32 | Édouard Mendy | 4,8 mln zł | 3 | 2017-2019 |
| 33 | Alexandre Olliero | 4,6 mln zł | 4 | 2023-2026 |
| 34 | Wout Faes | 4,5 mln zł | 2 | 2021-2022 |
| 35 | Hassane Kamara | 4,4 mln zł | 3 | 2018-2020 |
| 36 | Amir Richardson | 4,3 mln zł | 1 | 2024 |
| 37 | Benjamin Stambouli | 4 mln zł | 1 | 2024 |
| 38 | Dereck Kutesa | 4 mln zł | 2 | 2020-2021 |
| 39 | Axel Disasi | 3,7 mln zł | 4 | 2017-2020 |
| 40 | Nicolas Pallois | 3,7 mln zł | 2 | 2025-2026 |
| 41 | Tristan Dingomé | 3,5 mln zł | 2 | 2019-2020 |
| 42 | Julian Jeanvier | 3,3 mln zł | 2 | 2017-2018 |
| 43 | Rémi Oudin | 3,2 mln zł | 3 | 2017-2019 |
| 44 | Nicolas Penneteau | 3,2 mln zł | 2 | 2022-2023 |
| 45 | El Bilal Touré | 2,8 mln zł | 3 | 2020-2022 |
| 46 | Alexis Flips | 2,5 mln zł | 3 | 2021-2023 |
| 47 | Ewen Jaouen | 2,5 mln zł | 3 | 2024-2026 |
| 48 | Teddy Teuma | 2,4 mln zł | 1 | 2024 |
| 49 | Yehvann Diouf | 2,4 mln zł | 5 | 2020-2024 |
| 50 | Grejohn Kyei | 2,2 mln zł | 2 | 2017-2018 |
| 51 | Nathanaël Mbuku | 2,2 mln zł | 4 | 2019-2022 |
| 52 | Reda Khadra | 2,1 mln zł | 1 | 2024 |
| 53 | Fraser Hornby | 2 mln zł | 1 | 2022 |
| 54 | Youssouf Koné | 2 mln zł | 1 | 2018 |
| 55 | Gaëtan Charbonnier | 1,9 mln zł | 1 | 2017 |
| 56 | Hamari Traoré | 1,9 mln zł | 1 | 2017 |
| 57 | Andreaw Gravillon | 1,7 mln zł | 1 | 2022 |
| 58 | Ilan Kebbal | 1,3 mln zł | 2 | 2020-2022 |
| 59 | Jordan | 1,1 mln zł | 1 | 2018 |
| 60 | Myziane Maolida | 1 mln zł | 1 | 2023 |
| 61 | Sambou Sissoko | 1 mln zł | 3 | 2019-2022 |
| 62 | Kamory Doumbia | 951 tys zł | 2 | 2022-2023 |
| 63 | Billal Brahimi | 844 tys zł | 2 | 2020-2021 |
| 64 | Hamza Khida | 760 tys zł | 4 | 2018-2021 |
| 65 | Maxime Penneteau | 718 tys zł | 3 | 2017-2019 |
| 66 | Logan Costa | 696 tys zł | 3 | 2018-2020 |
| 67 | Nicolas Lemaître | 664 tys zł | 4 | 2017-2020 |
| 68 | Scott Kyei | 600 tys zł | 5 | 2017-2021 |
| 69 | Moustapha Mbow | 538 tys zł | 3 | 2019-2021 |
| 70 | Ludovic Butelle | 536 tys zł | 1 | 2024 |
| 71 | Nabil Homssa | 431 tys zł | 3 | 2020-2022 |
| 72 | Hugo Ekitiké | 386 tys zł | 2 | 2020-2022 |
| 73 | Valentin Atangana Edoa | 359 tys zł | 3 | 2022-2024 |
| 74 | Fodé Doucouré | 334 tys zł | 2 | 2020-2021 |
| 75 | Amadou Koné | 279 tys zł | 1 | 2024 |
| 76 | Cheick Keita | 254 tys zł | 2 | 2022-2023 |
| 77 | Victor Gassmann | 105 tys zł | 2 | 2020-2021 |
| 78 | Martin Adeline | 37 tys zł | 2 | 2021-2022 |
| 79 | Mattéo Wojtak | 37 tys zł | 2 | 2020-2021 |
Najczęstsze pytania
Kto zarobił najwięcej w klubie Stade de Reims?
Baba Rahman — 23,8 mln zł w ciągu 1 sezon w klubie Stade de Reims.
Jak liczone są zarobki w karierze?
Każdy sezon liczy pensję, którą klub wypłacił w danym roku, dodaną do wszystkich pozostałych sezonów, które mamy. Jeśli zawodnik zmienił klub w trakcie sezonu, rok przypisujemy klubowi, który płacił więcej. Sumy obejmują okres do końca sezonu 2025/26.
Jak daleko wstecz sięga zestawienie?
Obejmuje 79 zawodników klubu Stade de Reims, których zarobki znamy, od 2017 do 2026.