SALARYSPORT
★ 0
R ANTWERP FC · PRAWY OBROŃCA, PRAWY POMOCNIK · 25 LAT · BELGIUM

Maxime Busi - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Maxime Busi zarabia 72 100 zł tygodniowo i 3 749 200 zł rocznie w klubie R Antwerp FC. Maxime Busi zarobił 23 330 736 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.

PENSJA TYGODNIOWA 72 100 zł
PENSJA ROCZNA 3,7 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 23,3 mln zł
KONTRAKT WYGASŁ CZE 2026

Top 11,8% zawodników ligi Belgian Pro League.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

258 zł 2017
1 tys zł 2018
5 tys zł 2019
5 tys zł 2020
77 tys zł 2021
72 tys zł 2022
72 tys zł 2023
72 tys zł 2024
72 tys zł 2025
72 tys zł 2026
72 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 72 100 zł 3 749 200 zł R Antwerp FC Belgian Pro League Prawy obrońca, prawy pomocnik 25 30 czerwca 2026
2026 72 100 zł 3 749 200 zł Stade de Reims Ligue 2 Prawy obrońca, prawy pomocnik 25 30 czerwca 2026
2025 72 100 zł 3 749 200 zł Stade de Reims Ligue 2 Prawy obrońca, prawy pomocnik 25 30 czerwca 2024
2024 72 100 zł 3 749 200 zł Stade de Reims Ligue 2 Prawy obrońca, prawy pomocnik 23 30 czerwca 2025
2023 72 100 zł 3 749 200 zł Stade de Reims Ligue 2 Prawy obrońca, prawy pomocnik 22 30 czerwca 2025
2022 72 100 zł 3 749 200 zł Stade de Reims Ligue 2 Prawy obrońca, prawy pomocnik 21 30 czerwca 2025
2021 77 250 zł 4 017 000 zł Parma Calcio 1913 Serie A Prawy obrońca, prawy pomocnik, prawy skrzydłowy 20 30 czerwca 2025
2020 4635 zł 241 020 zł Royal Charleroi Sporting Club Belgian Pro League Prawy obrońca, prawy skrzydłowy 19 30 czerwca 2020
2019 4532 zł 235 664 zł Royal Charleroi Sporting Club Belgian Pro League Prawy obrońca, prawy skrzydłowy 18 30 czerwca 2019
2018 1494 zł 77 662 zł K Sint-Truidense VV Belgian Pro League Lewy skrzydłowy, napastnik 18 30 czerwca 2019
2017 258 zł 13 390 zł K Sint-Truidense VV Belgian Pro League Lewy skrzydłowy, napastnik 16 29 czerwca 2018

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

258 zł/tyg
1494 zł/tyg
4532 zł/tyg
4635 zł/tyg
77 250 zł/tyg
72 100 zł/tyg
22-27
2017202120242028

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

13 tys zł 2017
91 tys zł 2018
327 tys zł 2019
568 tys zł 2020
4,6 mln zł 2021
8,3 mln zł 2022
12,1 mln zł 2023
15,8 mln zł 2024
19,6 mln zł 2025
23,3 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Maxime Busi, R Antwerp FC

Ile Maxime Busi zarabia tygodniowo?

Maxime Busi zarabia 72 100 zł tygodniowo w klubie R Antwerp FC.

Jakie są roczne zarobki Maxime Busi?

Roczna pensja Maxime Busi wynosi 3 749 200 zł.

Jaki jest majątek Maxime Busi?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Maxime Busi zarobił 23 330 736 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Maxime Busi?

Ostatni zarejestrowany kontrakt Maxime Busi z klubem R Antwerp FC wygasł 30 czerwca 2026.

Na jakiej pozycji gra Maxime Busi?

Maxime Busi gra jako prawy obrońca lub prawy pomocnik w klubie R Antwerp FC w lidze Belgian Pro League.

Ile lat ma Maxime Busi?

Maxime Busi ma 25 lat.

Inni zawodnicy klubu R Antwerp FC

BUDŻET PŁACOWY R Antwerp FC →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.