SALARYSPORT
★ 0
FOREST GREEN ROVERS · OFENSYWNY POMOCNIK, NAPASTNIK · 24 LAT · ENGLAND

D'Mani Mellor - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

D'Mani Mellor zarabia 7210 zł tygodniowo i 374 920 zł rocznie w klubie Forest Green Rovers. D'Mani Mellor zarobił 3 899 168 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.

PENSJA TYGODNIOWA 7210 zł
PENSJA ROCZNA 375 tys zł
ZAROBKI W KARIERZE 3,9 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2027

Zarabia więcej niż 65,8% zawodników ligi National League.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

515 zł 2018
4 tys zł 2019
4 tys zł 2020
4 tys zł 2021
12 tys zł 2022
18 tys zł 2023
18 tys zł 2024
7 tys zł 2025
7 tys zł 2026
7 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 7210 zł 374 920 zł Forest Green Rovers National League Ofensywny pomocnik, napastnik 24 30 czerwca 2027
2026 7210 zł 374 920 zł Forest Green Rovers National League Ofensywny pomocnik, napastnik 24 30 czerwca 2027
2025 7210 zł 374 920 zł Forest Green Rovers National League Napastnik 24 30 czerwca 2026
2024 17 510 zł 910 520 zł Rochdale League Two Napastnik 22 30 czerwca 2024
2023 17 510 zł 910 520 zł Rochdale League Two Napastnik 21 30 czerwca 2023
2022 12 360 zł 642 720 zł Manchester United Premier League Napastnik 20 30 czerwca 2022
2021 4223 zł 219 596 zł Manchester United Premier League Skrzydłowy, napastnik 19 30 czerwca 2021
2020 4223 zł 219 596 zł Manchester United Premier League Skrzydłowy, napastnik 18 30 czerwca 2020
2019 4223 zł 219 596 zł Manchester United Premier League Skrzydłowy, napastnik 17 30 czerwca 2020
2018 515 zł 26 780 zł Manchester United Premier League Skrzydłowy 16 30 czerwca 2019

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

515 zł/tyg
4223 zł/tyg
19-21
12 360 zł/tyg
17 510 zł/tyg
23-24
7210 zł/tyg
25-27
2018202120252028

Ranking zarobków w klubie Forest Green Rovers

D'Mani Mellor jest 5. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

James Berry
21 115 zł
Max Robson
9785 zł
Ricardo Rees
8755 zł
Tre Pemberton
8240 zł
D'Mani Mellor
7210 zł
Freddie Sass
4635 zł
Oli Ewing
4120 zł
Tate Campbell
3090 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

27 tys zł 2018
246 tys zł 2019
466 tys zł 2020
686 tys zł 2021
1,3 mln zł 2022
2,2 mln zł 2023
3,1 mln zł 2024
3,5 mln zł 2025
3,9 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

D'Mani Mellor, Forest Green Rovers

Ile D'Mani Mellor zarabia tygodniowo?

D'Mani Mellor zarabia 7210 zł tygodniowo w klubie Forest Green Rovers.

Jakie są roczne zarobki D'Mani Mellor?

Roczna pensja D'Mani Mellor wynosi 374 920 zł.

Jaki jest majątek D'Mani Mellor?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. D'Mani Mellor zarobił 3 899 168 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt D'Mani Mellor?

Obecny kontrakt D'Mani Mellor z klubem Forest Green Rovers wygasa 30 czerwca 2027.

Na jakiej pozycji gra D'Mani Mellor?

D'Mani Mellor gra jako ofensywny pomocnik lub napastnik w klubie Forest Green Rovers w lidze National League.

Ile lat ma D'Mani Mellor?

D'Mani Mellor ma 24 lat.

Inni zawodnicy klubu Forest Green Rovers

BUDŻET PŁACOWY Forest Green Rovers →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.