Garath McCleary - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Garath McCleary zarabia 11 330 zł tygodniowo i 589 160 zł rocznie w klubie Gillingham. Garath McCleary zarobił 26 565 760 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Zarabia więcej niż 46,4% zawodników ligi League Two.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 11 330 zł | 589 160 zł | Gillingham | League Two | Ofensywny pomocnik | 38 | 30 czerwca 2026 |
| 2026 | 11 330 zł | 589 160 zł | Gillingham | League Two | Ofensywny pomocnik | 38 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 16 480 zł | 856 960 zł | Gillingham | League Two | Ofensywny pomocnik | 38 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 16 480 zł | 856 960 zł | Wycombe Wanderers | League One | Ofensywny pomocnik | 36 | 30 czerwca 2024 |
| 2023 | 11 330 zł | 589 160 zł | Wycombe Wanderers | League One | Ofensywny pomocnik | 35 | 30 czerwca 2023 |
| 2022 | 11 330 zł | 589 160 zł | Wycombe Wanderers | League One | Ofensywny pomocnik | 34 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 11 330 zł | 589 160 zł | Wycombe Wanderers | League One | Ofensywny pomocnik | 33 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 108 150 zł | 5 623 800 zł | Reading | League One | Ofensywny pomocnik | 32 | 30 czerwca 2020 |
| 2019 | 108 150 zł | 5 623 800 zł | Reading | League One | Skrzydłowy | 31 | 30 czerwca 2020 |
| 2018 | 108 150 zł | 5 623 800 zł | Reading | League One | Skrzydłowy | 30 | 30 czerwca 2020 |
| 2017 | 108 150 zł | 5 623 800 zł | Reading | League One | Skrzydłowy | 29 | 29 czerwca 2017 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Gillingham
Garath McCleary jest 8. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Garath McCleary, Gillingham
Ile Garath McCleary zarabia tygodniowo?
Garath McCleary zarabia 11 330 zł tygodniowo w klubie Gillingham.
Jakie są roczne zarobki Garath McCleary?
Roczna pensja Garath McCleary wynosi 589 160 zł.
Jaki jest majątek Garath McCleary?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Garath McCleary zarobił 26 565 760 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Garath McCleary?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Garath McCleary z klubem Gillingham wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Garath McCleary?
Garath McCleary gra jako ofensywny pomocnik w klubie Gillingham w lidze League Two.
Ile lat ma Garath McCleary?
Garath McCleary ma 38 lat.