SALARYSPORT
★ 0
U.S. CREMONESE · NAPASTNIK · 26 LAT · ITALY

Manuel De Luca - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Manuel De Luca zarabia 51 500 zł tygodniowo i 2 678 000 zł rocznie w klubie U.S. Cremonese. Manuel De Luca zarobił 7 155 616 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2028.

PENSJA TYGODNIOWA 51 500 zł
PENSJA ROCZNA 2,7 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 7,2 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2028

Top 22,9% zawodników ligi Serie B.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

1 tys zł 2017
5 tys zł 2020
5 tys zł 2021
5 tys zł 2022
5 tys zł 2023
5 tys zł 2024
62 tys zł 2025
52 tys zł 2026
52 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 51 500 zł 2 678 000 zł U.S. Cremonese Serie B Napastnik 26 30 czerwca 2028
2026 51 500 zł 2 678 000 zł Modena F.C. 2018 S.R.L Serie B Napastnik 26 30 czerwca 2028
2025 61 800 zł 3 213 600 zł Modena F.C. 2018 S.R.L Serie B Napastnik 26 30 czerwca 2026
2024 4635 zł 241 020 zł Unione Calcio Sampdoria Serie B Napastnik 24 30 czerwca 2025
2023 4635 zł 241 020 zł Unione Calcio Sampdoria Serie B Napastnik 23 30 czerwca 2025
2022 4635 zł 241 020 zł Perugia Other clubs Napastnik 22 30 czerwca 2023
2021 4635 zł 241 020 zł ChievoVerona Other clubs Napastnik 22 30 czerwca 2024
2020 4635 zł 241 020 zł Virtus Entella Serie B Napastnik 20 30 czerwca 2020
2017 1133 zł 58 916 zł Torino Serie A Napastnik 17 29 czerwca 2018

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

1133 zł/tyg
4635 zł/tyg
20-24
61 800 zł/tyg
51 500 zł/tyg
26-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie U.S. Cremonese

Manuel De Luca jest 13. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Federico Bonazzoli
169 950 zł
Federico Baschirotto
169 950 zł
Sebastiano Luperto
149 350 zł
Alberto Grassi
128 750 zł
Faris
103 000 zł
Giuseppe Pezzella
97 850 zł
Alessandro Vogliacco
92 700 zł
Manuel De Luca
51 500 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

59 tys zł 2017
300 tys zł 2020
541 tys zł 2021
782 tys zł 2022
1 mln zł 2023
1,3 mln zł 2024
4,5 mln zł 2025
7,2 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Manuel De Luca, U.S. Cremonese

Ile Manuel De Luca zarabia tygodniowo?

Manuel De Luca zarabia 51 500 zł tygodniowo w klubie U.S. Cremonese.

Jakie są roczne zarobki Manuel De Luca?

Roczna pensja Manuel De Luca wynosi 2 678 000 zł.

Jaki jest majątek Manuel De Luca?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Manuel De Luca zarobił 7 155 616 zł z pensji w 8 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Manuel De Luca?

Obecny kontrakt Manuel De Luca z klubem U.S. Cremonese wygasa 30 czerwca 2028.

Na jakiej pozycji gra Manuel De Luca?

Manuel De Luca gra jako napastnik w klubie U.S. Cremonese w lidze Serie B.

Ile lat ma Manuel De Luca?

Manuel De Luca ma 26 lat.

Inni zawodnicy klubu U.S. Cremonese

BUDŻET PŁACOWY U.S. Cremonese →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.