SALARYSPORT
0
BOLTON WANDERERS · AM R, ST · 26 LAT · FINLAND

Marcus Forss - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Marcus Forss zarabia 106 260 zł tygodniowo i 5 525 520 zł rocznie w klubie Bolton Wanderers. Marcus Forss zarobił 29 706 248 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.

PENSJA TYGODNIOWA 106 260 zł
PENSJA ROCZNA 5,5 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 29,7 mln zł
KONTRAKT WYGASŁ CZE 2026

Zarabia więcej niż 72,8% zawodników ligi Championship.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

506 zł 2016
506 zł 2017
5 tys zł 2018
15 tys zł 2019
25 tys zł 2020
71 tys zł 2021
86 tys zł 2022
71 tys zł 2023
96 tys zł 2024
96 tys zł 2025
106 tys zł 2026
106 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 106 260 zł 5 525 520 zł Bolton Wanderers Championship AM R, ST 26 30 czerwca 2026
2026 106 260 zł 5 525 520 zł Bolton Wanderers Championship AM R, ST 26 30 czerwca 2026
2025 96 140 zł 4 999 280 zł Bolton Wanderers Championship AM R, ST 26 30 czerwca 2024
2024 96 140 zł 4 999 280 zł Middlesbrough Championship AM R, ST 24 30 czerwca 2026
2023 70 840 zł 3 683 680 zł Middlesbrough Championship AM R, ST 23 30 czerwca 2026
2022 86 020 zł 4 473 040 zł Hull City Premier League AM L, ST 22 30 czerwca 2026
2021 70 840 zł 3 683 680 zł Brentford Premier League AM (L), ST (C) 21 30 czerwca 2026
2020 24 794 zł 1 289 288 zł Brentford Premier League AM RL, ST 20 30 czerwca 2023
2019 14 674 zł 763 048 zł Brentford Premier League AM RLC, F C 19 30 czerwca 2021
2018 4554 zł 236 808 zł Brentford Premier League AM RLC, F C 18 30 czerwca 2019
2017 506 zł 26 312 zł West Bromwich Albion Championship AM RLC, F C 17 29 czerwca 2017
2016 506 zł 26 312 zł West Bromwich Albion Championship AM RLC, F C 15 29 czerwca 2016

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

506 zł/tyg
16-17
4554 zł/tyg
14 674 zł/tyg
24 794 zł/tyg
70 840 zł/tyg
86 020 zł/tyg
70 840 zł/tyg
96 140 zł/tyg
24-25
106 260 zł/tyg
26-27
2016202020242028

Ranking zarobków w klubie Bolton Wanderers

Marcus Forss jest 4. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Samuel Iling
268 180 zł
Ben Davies
136 620 zł
Gavin Bazunu
126 500 zł
Marcus Forss
106 260 zł
Ryan Hardie
91 080 zł
Kyliane Dong
65 780 zł
John McAtee
50 600 zł
Akin Famewo
48 070 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

26 tys zł 2016
53 tys zł 2017
289 tys zł 2018
1,1 mln zł 2019
2,3 mln zł 2020
6 mln zł 2021
10,5 mln zł 2022
14,2 mln zł 2023
19,2 mln zł 2024
24,2 mln zł 2025
29,7 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Marcus Forss, Bolton Wanderers

Ile Marcus Forss zarabia tygodniowo?

Marcus Forss zarabia 106 260 zł tygodniowo w klubie Bolton Wanderers.

Jakie są roczne zarobki Marcus Forss?

Roczna pensja Marcus Forss wynosi 5 525 520 zł.

Jaki jest majątek Marcus Forss?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Marcus Forss zarobił 29 706 248 zł z pensji w 11 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Marcus Forss?

Ostatni zarejestrowany kontrakt Marcus Forss z klubem Bolton Wanderers wygasł 30 czerwca 2026.

Na jakiej pozycji gra Marcus Forss?

Marcus Forss gra na pozycji AM R, ST w klubie Bolton Wanderers w lidze championship.

Ile lat ma Marcus Forss?

Marcus Forss ma 26 lat.

Inni zawodnicy klubu Bolton Wanderers

BUDŻET PŁACOWY Bolton Wanderers →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.