Rúben Neves - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Rúben Neves zarabia 2 132 100 zł tygodniowo i 110 869 200 zł rocznie w klubie Al-Hilal Saudi Football Club. Rúben Neves zarobił 418 035 800 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2029.
Top 3% zawodników ligi Saudi Pro League.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 2 132 100 zł | 110 869 200 zł | Al-Hilal Saudi Football Club | Saudi Pro League | Defensywny pomocnik | 28 | 30 czerwca 2029 |
| 2026 | 2 132 100 zł | 110 869 200 zł | Al-Hilal Saudi Football Club | Saudi Pro League | Defensywny pomocnik | 28 | 30 czerwca 2029 |
| 2025 | 2 111 500 zł | 109 798 000 zł | Al-Hilal Saudi Football Club | Saudi Pro League | Defensywny pomocnik | 28 | 30 czerwca 2027 |
| 2024 | 2 111 500 zł | 109 798 000 zł | Al-Hilal Saudi Football Club | Saudi Pro League | Defensywny pomocnik | 26 | 30 czerwca 2026 |
| 2023 | 298 700 zł | 15 532 400 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | Defensywny pomocnik | 25 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 298 700 zł | 15 532 400 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | Defensywny pomocnik | 24 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 298 700 zł | 15 532 400 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 23 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 298 700 zł | 15 532 400 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | Defensywny pomocnik | 22 | 30 czerwca 2023 |
| 2019 | 298 700 zł | 15 532 400 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | Defensywny pomocnik | 21 | 30 czerwca 2023 |
| 2018 | 144 200 zł | 7 498 400 zł | Wolverhampton Wanderers | Championship | Defensywny pomocnik | 20 | 30 czerwca 2022 |
| 2017 | 46 350 zł | 2 410 200 zł | Futebol Clube do Porto | Primeira Liga | Defensywny pomocnik | 19 | 29 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Al-Hilal Saudi Football Club
Rúben Neves jest 2. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Rúben Neves, Al-Hilal Saudi Football Club
Ile Rúben Neves zarabia tygodniowo?
Rúben Neves zarabia 2 132 100 zł tygodniowo w klubie Al-Hilal Saudi Football Club.
Jakie są roczne zarobki Rúben Neves?
Roczna pensja Rúben Neves wynosi 110 869 200 zł.
Jaki jest majątek Rúben Neves?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Rúben Neves zarobił 418 035 800 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Rúben Neves?
Obecny kontrakt Rúben Neves z klubem Al-Hilal Saudi Football Club wygasa 30 czerwca 2029.
Na jakiej pozycji gra Rúben Neves?
Rúben Neves gra jako defensywny pomocnik w klubie Al-Hilal Saudi Football Club w lidze Saudi Pro League.
Ile lat ma Rúben Neves?
Rúben Neves ma 28 lat.