Rafael Czichos - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Rafael Czichos zarabia 8602 zł tygodniowo i 447 304 zł rocznie. Rafael Czichos zarobił 22 575 696 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 listopada 2026.
Zarabia więcej niż 33,9% piłkarzy, których pensję znamy.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 8602 zł | 447 304 zł | Phoenix Rising FC | D C | 35 | 30 listopada 2026 | |
| 2026 | 8602 zł | 447 304 zł | Phoenix Rising FC | D C | 35 | 30 listopada 2026 | |
| 2024 | 96 140 zł | 4 999 280 zł | Chicago Fire FC | Major League Soccer | D C | 33 | 31 grudnia 2024 |
| 2023 | 101 200 zł | 5 262 400 zł | Chicago Fire FC | Major League Soccer | D LC | 32 | 31 grudnia 2024 |
| 2022 | 45 540 zł | 2 368 080 zł | Chicago Fire FC | Major League Soccer | D LC | 31 | 31 grudnia 2024 |
| 2021 | 50 600 zł | 2 631 200 zł | 1. FC Köln | Bundesliga | D (LC), WB (L) | 30 | 30 czerwca 2022 |
| 2020 | 50 600 zł | 2 631 200 zł | 1. FC Köln | Bundesliga | D LC | 29 | 30 czerwca 2022 |
| 2019 | 44 022 zł | 2 289 144 zł | 1. FC Köln | Bundesliga | D LC | 28 | 30 czerwca 2022 |
| 2018 | 18 722 zł | 973 544 zł | Holstein Kiel | 2. Bundesliga | D LC | 27 | 30 czerwca 2020 |
| 2017 | 18 722 zł | 973 544 zł | Holstein Kiel | 2. Bundesliga | D LC | 26 | 29 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Rafael Czichos
Ile Rafael Czichos zarabia tygodniowo?
Rafael Czichos zarabia 8602 zł tygodniowo.
Jakie są roczne zarobki Rafael Czichos?
Roczna pensja Rafael Czichos wynosi 447 304 zł.
Jaki jest majątek Rafael Czichos?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Rafael Czichos zarobił 22 575 696 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Rafael Czichos?
Data wygaśnięcia kontraktu Rafael Czichos nie jest obecnie zarejestrowana.
Na jakiej pozycji gra Rafael Czichos?
Rafael Czichos gra na pozycji D C.
Ile lat ma Rafael Czichos?
Rafael Czichos ma 35 lat.