Rudy Camacho - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Rudy Camacho zarabia 44 805 zł tygodniowo i 2 329 860 zł rocznie w klubie Columbus Crew. Rudy Camacho zarobił 20 326 020 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 31 grudnia 2026.
Zarabia więcej niż 59,6% zawodników ligi Major League Soccer.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 44 805 zł | 2 329 860 zł | Columbus Crew | Major League Soccer | Środkowy obrońca | 34 | 31 grudnia 2026 |
| 2026 | 44 805 zł | 2 329 860 zł | Columbus Crew | Major League Soccer | Środkowy obrońca | 34 | 31 grudnia 2026 |
| 2025 | 44 805 zł | 2 329 860 zł | Columbus Crew | Major League Soccer | Środkowy obrońca | 33 | 31 grudnia 2024 |
| 2024 | 44 805 zł | 2 329 860 zł | Columbus Crew | Major League Soccer | Środkowy obrońca | 32 | 31 grudnia 2025 |
| 2023 | 44 805 zł | 2 329 860 zł | CF Montréal | Major League Soccer | Środkowy obrońca | 31 | 31 grudnia 2023 |
| 2022 | 44 805 zł | 2 329 860 zł | CF Montréal | Major League Soccer | Środkowy obrońca | 30 | 31 grudnia 2023 |
| 2021 | 46 350 zł | 2 410 200 zł | CF Montréal | Major League Soccer | Środkowy obrońca | 29 | 31 grudnia 2021 |
| 2020 | 46 350 zł | 2 410 200 zł | CF Montréal | Major League Soccer | Środkowy obrońca | 28 | 31 grudnia 2021 |
| 2019 | 41 200 zł | 2 142 400 zł | CF Montréal | Major League Soccer | Środkowy obrońca | 27 | 31 grudnia 2021 |
| 2018 | 19 055 zł | 990 860 zł | KV Red Star Waasland-Sportkring Beveren | Środkowy obrońca | 26 | 30 czerwca 2018 | |
| 2018 | 19 055 zł | 990 860 zł | SK Beveren | Belgian Challenger Pro League | Środkowy obrońca | 26 | 30 czerwca 2018 |
| 2017 | 13 905 zł | 723 060 zł | SK Beveren | Belgian Challenger Pro League | Środkowy obrońca | 25 | 29 czerwca 2018 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Columbus Crew
Rudy Camacho jest 8. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Rudy Camacho, Columbus Crew
Ile Rudy Camacho zarabia tygodniowo?
Rudy Camacho zarabia 44 805 zł tygodniowo w klubie Columbus Crew.
Jakie są roczne zarobki Rudy Camacho?
Roczna pensja Rudy Camacho wynosi 2 329 860 zł.
Jaki jest majątek Rudy Camacho?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Rudy Camacho zarobił 20 326 020 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Rudy Camacho?
Obecny kontrakt Rudy Camacho z klubem Columbus Crew wygasa 31 grudnia 2026.
Na jakiej pozycji gra Rudy Camacho?
Rudy Camacho gra jako środkowy obrońca w klubie Columbus Crew w lidze Major League Soccer.
Ile lat ma Rudy Camacho?
Rudy Camacho ma 34 lat.