Samba Sow - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Samba Sow zarabia 92 700 zł tygodniowo i 4 820 400 zł rocznie. Samba Sow zarobił 24 369 800 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2021.
Top 14,3% piłkarzy, których pensję znamy.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 23 690 zł | 1 231 880 zł | RC Lens | Ligue 1 | Defensywny pomocnik | 32 | 30 czerwca 2022 |
| 2021 | 92 700 zł | 4 820 400 zł | Nottingham Forest | Premier League | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | 31 | 30 czerwca 2021 |
| 2020 | 92 700 zł | 4 820 400 zł | Nottingham Forest | Premier League | Defensywny pomocnik | 30 | 30 czerwca 2021 |
| 2019 | 77 250 zł | 4 017 000 zł | Dinamo Moscow | Russian Premier League | Defensywny pomocnik | 29 | 31 grudnia 2020 |
| 2018 | 77 250 zł | 4 017 000 zł | Dinamo Moscow | Russian Premier League | Defensywny pomocnik | 28 | 31 grudnia 2020 |
| 2017 | 28 840 zł | 1 499 680 zł | Kayserispor | Süper Lig | Defensywny pomocnik | 27 | 29 czerwca 2017 |
| 2016 | 23 690 zł | 1 231 880 zł | Kayserispor | Süper Lig | Defensywny pomocnik | 25 | 29 czerwca 2017 |
| 2015 | 23 690 zł | 1 231 880 zł | Karabükspor | Defensywny pomocnik | 25 | 29 czerwca 2016 | |
| 2014 | 28 840 zł | 1 499 680 zł | Karabükspor | Defensywny pomocnik | 24 | 29 czerwca 2016 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Samba Sow
Ile Samba Sow zarabia tygodniowo?
Samba Sow zarabia 92 700 zł tygodniowo.
Jakie są roczne zarobki Samba Sow?
Roczna pensja Samba Sow wynosi 4 820 400 zł.
Jaki jest majątek Samba Sow?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Samba Sow zarobił 24 369 800 zł z pensji w 9 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Samba Sow?
Data wygaśnięcia kontraktu Samba Sow nie jest obecnie zarejestrowana.
Na jakiej pozycji gra Samba Sow?
Samba Sow gra jako defensywny pomocnik.
Ile lat ma Samba Sow?
Samba Sow ma 30 lat.