SALARYSPORT
★ 0
RC LENS · STOPER · 26 YAŞ · FRANCE

Malang Sarr - maaş, sözleşme ve kariyer kazancı

Malang Sarr haftada ₺1.502.360, yılda ₺78.122.720 kazanıyor ve RC Lens forması giyiyor. Malang Sarr kariyeri boyunca maaş olarak ₺691.895.568 kazandı. Kayıtlı son sözleşme 30 Haziran 2026 tarihinde sona erdi.

HAFTALIK MAAŞ ₺1.502.360
YILLIK MAAŞ ₺78,1 Mn
KARİYER KAZANCI ₺691,9 Mn
SÖZLEŞME BİTTİ HAZ 2026

Ligue 1 oyuncularının 66,9% kadarından fazla kazanıyor.

Yıllara göre kazanç

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, sözleşme yılına göre haftalık maaş

₺516B 2017
₺516B 2018
₺516B 2019
₺588B 2020
₺2,2 Mn 2021
₺2,2 Mn 2022
₺2,2 Mn 2023
₺2,2 Mn 2024
₺784B 2025
₺1,5 Mn 2026
₺1,5 Mn 2027

Sözleşme geçmişi

Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun
YILHAFTALIK MAAŞYILLIK MAAŞKULÜP LİGMEVKİYAŞ SÖZLEŞME BİTİŞİ
2027 ₺1.502.360 ₺78.122.720 NEOM SC Stoper 26 30 Haziran 2026
2026 ₺1.502.360 ₺78.122.720 RC Lens Ligue 1 Stoper 26 30 Haziran 2026
2025 ₺783.840 ₺40.759.680 RC Lens Ligue 1 Stoper 26 30 Haziran 2024
2024 ₺2.220.880 ₺115.485.760 Chelsea Premier League Stoper 24 30 Haziran 2025
2023 ₺2.220.880 ₺115.485.760 AS Monaco Ligue 1 Stoper 23 30 Haziran 2025
2022 ₺2.220.880 ₺115.485.760 Chelsea Premier League Stoper 22 30 Haziran 2025
2021 ₺2.220.880 ₺115.485.760 Futebol Clube do Porto Primeira Liga Stoper 21 30 Haziran 2025
2020 ₺587.880 ₺30.569.760 OGC Nice Ligue 1 Stoper 20 30 Haziran 2021
2019 ₺516.028 ₺26.833.456 OGC Nice Ligue 1 Stoper 19 30 Haziran 2021
2018 ₺516.028 ₺26.833.456 OGC Nice Ligue 1 Stoper 18 30 Haziran 2021
2017 ₺516.028 ₺26.833.456 OGC Nice Ligue 1 Stoper 17 29 Haziran 2021

Sözleşme zaman çizelgesi

İmzalanan sözleşmeler ve bitiş tarihleri

₺516.028/hafta
17-19
₺587.880/hafta
₺2.220.880/hafta
21-24
₺783.840/hafta
₺1.502.360/hafta
26-27
2017202120242028

RC Lens maaş sıralaması

Malang Sarr kadroda en çok kazanan 10. oyuncu

Jean-Clair Todibo
₺4.899.000
Amadou Haïdara
₺2.874.080
Saud Abdulhamid
₺1.894.280
Franjo Ivanović
₺1.894.280
Odsonne Édouard
₺1.894.280
Thorgan Hazard
₺1.763.640
Florian Thauvin
₺1.763.640
Malang Sarr
₺1.502.360

Kümülatif kariyer kazancı

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, yıllara göre birikimli toplam

₺26,8 Mn 2017
₺53,7 Mn 2018
₺80,5 Mn 2019
₺111,1 Mn 2020
₺226,6 Mn 2021
₺342 Mn 2022
₺457,5 Mn 2023
₺573 Mn 2024
₺613,8 Mn 2025
₺691,9 Mn 2026

Sıkça sorulan sorular

Malang Sarr, RC Lens

Malang Sarr haftada ne kadar kazanıyor?

Malang Sarr haftada ₺1.502.360 kazanıyor ve RC Lens forması giyiyor.

Malang Sarr yıllık maaşı ne kadar?

Malang Sarr yılda ₺78.122.720 kazanıyor.

Malang Sarr serveti ne kadar?

Servet değil, kariyer kazancı yayımlıyoruz. Malang Sarr 10 kayıtlı sezon boyunca maaş olarak ₺691.895.568 kazandı.

Malang Sarr sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Malang Sarr için RC Lens ile kayıtlı son sözleşme 30 Haziran 2026 tarihinde sona erdi.

Malang Sarr hangi mevkide oynuyor?

Malang Sarr stoper olarak oynuyor, RC Lens formasıyla (Ligue 1).

Malang Sarr kaç yaşında?

Malang Sarr 26 yaşında.

Diğer RC Lens oyuncuları

RC Lens MAAŞ GİDERİ →

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.