Malang Sarr - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Malang Sarr zarabia 118 450 zł tygodniowo i 6 159 400 zł rocznie w klubie RC Lens. Malang Sarr zarobił 54 550 860 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Zarabia więcej niż 66,9% zawodników ligi Ligue 1.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 118 450 zł | 6 159 400 zł | NEOM SC | Środkowy obrońca | 26 | 30 czerwca 2026 | |
| 2026 | 118 450 zł | 6 159 400 zł | RC Lens | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 26 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | RC Lens | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 26 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 175 100 zł | 9 105 200 zł | Chelsea | Premier League | Środkowy obrońca | 24 | 30 czerwca 2025 |
| 2023 | 175 100 zł | 9 105 200 zł | AS Monaco | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 23 | 30 czerwca 2025 |
| 2022 | 175 100 zł | 9 105 200 zł | Chelsea | Premier League | Środkowy obrońca | 22 | 30 czerwca 2025 |
| 2021 | 175 100 zł | 9 105 200 zł | Futebol Clube do Porto | Primeira Liga | Środkowy obrońca | 21 | 30 czerwca 2025 |
| 2020 | 46 350 zł | 2 410 200 zł | OGC Nice | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 20 | 30 czerwca 2021 |
| 2019 | 40 685 zł | 2 115 620 zł | OGC Nice | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 19 | 30 czerwca 2021 |
| 2018 | 40 685 zł | 2 115 620 zł | OGC Nice | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 18 | 30 czerwca 2021 |
| 2017 | 40 685 zł | 2 115 620 zł | OGC Nice | Ligue 1 | Środkowy obrońca | 17 | 29 czerwca 2021 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie RC Lens
Malang Sarr jest 10. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Malang Sarr, RC Lens
Ile Malang Sarr zarabia tygodniowo?
Malang Sarr zarabia 118 450 zł tygodniowo w klubie RC Lens.
Jakie są roczne zarobki Malang Sarr?
Roczna pensja Malang Sarr wynosi 6 159 400 zł.
Jaki jest majątek Malang Sarr?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Malang Sarr zarobił 54 550 860 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Malang Sarr?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Malang Sarr z klubem RC Lens wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Malang Sarr?
Malang Sarr gra jako środkowy obrońca w klubie RC Lens w lidze Ligue 1.
Ile lat ma Malang Sarr?
Malang Sarr ma 26 lat.