SALARYSPORT
★ 0
1. FSV MAINZ 05 · OBROŃCA · 28 LAT · FRANCE

Anthony Caci - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Anthony Caci zarabia 226 600 zł tygodniowo i 11 783 200 zł rocznie w klubie 1. FSV Mainz 05. Anthony Caci zarobił 44 572 632 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2028.

PENSJA TYGODNIOWA 226 600 zł
PENSJA ROCZNA 11,8 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 44,6 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2028

Zarabia więcej niż 73,2% zawodników ligi Bundesliga.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

5 tys zł 2017
13 tys zł 2018
33 tys zł 2019
23 tys zł 2020
33 tys zł 2021
49 tys zł 2022
144 tys zł 2023
165 tys zł 2024
165 tys zł 2025
227 tys zł 2026
227 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 226 600 zł 11 783 200 zł 1. FSV Mainz 05 Bundesliga Obrońca 28 30 czerwca 2028
2026 226 600 zł 11 783 200 zł 1. FSV Mainz 05 Bundesliga Obrońca 28 30 czerwca 2028
2025 164 800 zł 8 569 600 zł 1. FSV Mainz 05 Bundesliga Obrońca 28 30 czerwca 2026
2024 164 800 zł 8 569 600 zł 1. FSV Mainz 05 Bundesliga Obrońca 26 30 czerwca 2026
2023 144 200 zł 7 498 400 zł 1. FSV Mainz 05 Bundesliga Obrońca 25 30 czerwca 2026
2022 48 925 zł 2 544 100 zł RC Strasbourg Alsace Ligue 1 Obrońca, defensywny pomocnik 24 30 czerwca 2022
2021 33 475 zł 1 740 700 zł RC Strasbourg Alsace Ligue 1 Obrońca, defensywny pomocnik 23 30 czerwca 2022
2020 23 175 zł 1 205 100 zł RC Strasbourg Alsace Ligue 1 Obrońca, defensywny pomocnik 22 30 czerwca 2022
2019 33 475 zł 1 740 700 zł RC Strasbourg Alsace Ligue 1 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik 20 30 czerwca 2022
2018 12 875 zł 669 500 zł RC Strasbourg Alsace Ligue 1 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik 19 30 czerwca 2018
2017 4841 zł 251 732 zł RC Strasbourg Alsace Ligue 1 Środkowy pomocnik 19 29 czerwca 2017

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

4841 zł/tyg
12 875 zł/tyg
33 475 zł/tyg
23 175 zł/tyg
33 475 zł/tyg
48 925 zł/tyg
144 200 zł/tyg
164 800 zł/tyg
24-25
226 600 zł/tyg
26-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie 1. FSV Mainz 05

Anthony Caci jest 2. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Nadiem Amiri
252 350 zł
Anthony Caci
226 600 zł
Benedict Hollerbach
185 400 zł
Dominik Kohr
180 250 zł
Eric Martel
164 800 zł
Sheraldo Becker
159 650 zł
Lee Jae-Sung
154 500 zł
Stefan Posch
144 200 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

252 tys zł 2017
921 tys zł 2018
2,7 mln zł 2019
3,9 mln zł 2020
5,6 mln zł 2021
8,2 mln zł 2022
15,7 mln zł 2023
24,2 mln zł 2024
32,8 mln zł 2025
44,6 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Anthony Caci, 1. FSV Mainz 05

Ile Anthony Caci zarabia tygodniowo?

Anthony Caci zarabia 226 600 zł tygodniowo w klubie 1. FSV Mainz 05.

Jakie są roczne zarobki Anthony Caci?

Roczna pensja Anthony Caci wynosi 11 783 200 zł.

Jaki jest majątek Anthony Caci?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Anthony Caci zarobił 44 572 632 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Anthony Caci?

Obecny kontrakt Anthony Caci z klubem 1. FSV Mainz 05 wygasa 30 czerwca 2028.

Na jakiej pozycji gra Anthony Caci?

Anthony Caci gra jako obrońca w klubie 1. FSV Mainz 05 w lidze Bundesliga.

Ile lat ma Anthony Caci?

Anthony Caci ma 28 lat.

Inni zawodnicy klubu 1. FSV Mainz 05

BUDŻET PŁACOWY 1. FSV Mainz 05 →

Pensja Anthony Caci w porównaniu

WSZYSTKIE PORÓWNANIA →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.